دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۰۰۱۹
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۲
لیگ برتر پینگ پنگ باشگاههای کشور
شهرآورد خوزستان درمسابقات لیگ برتر پینگ پنگ باشگاههای کشور با تساوی به پایان رسید.
شهرآورد خوزستان درمسابقات لیگ برتر پینگ پنگ باشگاههای کشور با تساوی به پایان رسید.
به گزارش بدرپرس،درآخرین بازی هفته دوم این رقابتها،تیمهای پالایش وپخش آبادان وپتروشیمی بندرامام درسالن هفده شهریورآبادان به مصاف یکدیگر رفتند که  درپایان وپس از 5 ساعت رقابت دیدار با تساوی 5بریک به پایان رسد و2 تیم امتیازات این دیدار را بین خود تقسیم کردند . 
 پالایش وپخش آبادان علی رغم باخت غافلگیرانه در هفته اول برابر آینده سازان در برابر پتروشیمی بندرامام که در نخستین هفته رعد پدافند هوایی خاتم الانبیاء را در تهران شکست داده بود ، نمایشی در خورتحسین داشت و در نهایت موفق شد با درخشش امین احمدیان و سجاد حسینی حریف قدرتمند و نایب قهرمان فصل پیش را متوقف کند .
اوج کار این دو بازیکن پالایش وپخش در بازی دو نفره بود که موفق به شکست دادن تیم دو نفره پتروشیمی متشکل از عالمیان و باشت باوی شدند .در تیم پتروشیمی افشین نوروزی با کسب دو برد بیشترین سهم را داشت .
این بازی را محمود رهیده  به عنوان سرداور و محسن جوزقی ، مجید طیبانی و بهروز یگانه نیز به عنوان داور قضاوت کردند که سهم بازیکنان دو تیم سه کارت زرد بود.
نیما عالمیان و عارف احمدی فر از پتروشیمی و سجاد حسینی از پالایش وپخش 3بازیکنی بودند که کارت گرفتند. 
تا پایان هفته دوم پتروشیمی بندر امام با ۴ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرارگرفت.تیم دانشگاه آزاد تهران،رعد پدافند هوایی تهران و آینده‌سازان تهران هرکدام با ۳ امتیاز رده‌های بعدی جدول رده بندی را به خود اختصاص دادند.تیم‌های پالایش وپخش آبادان نیز با یک امتیاز و شهرداری تبریز بدون امتیاز در رده‌های پنجم و ششم قرار دارند.
سرمربی تیم پینگ پنگ پالایش وپخش آبادان با تمجید از عملکرد بازیکنان این تیم درمقابل تیم پتروشیمی بندرامام گفت:بازی سخت ونفسگیری بود وبازیکنان ما بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتند و من از عملکرد آنها رضایت دارم.
سعید امیری نیا با بیان اینکه پتروشیمی بندرامام یکی از قطبهای اصلی پینگ پنگ کشورمان است،به خبرنگار بدرپرس گفت:بازی مقابل این تیم را سخت است و بازیکنان پالایش وپخش اگر کمی تجربه داشتند، می توانستیم این تیم را شکست دهیم.
وی با اشاره به اینکه اکثر بازیکنان جوان هستند،گفت:همین جوانی دربعضی از وقتی باعث می شود،نتیجه را لازم کسب نکنیم.
سرمربی تیم پینگ پنگ پتروشیمی بندرامام با اشاره به اینکه پیش بینی یک بازی را داشتیم،گفت: نفرات جوان حریف بازی بسیار نمایش خوبی داشتند وما را به زحمت انداختن.
هدایت الله فرهادی درگفتگو با خبرنگار بدرس گفت:از عملکرد بازیکنان تیم رضایت نداریم وآنها نتوانستند بازی خوبی از خود به نمایش بگذارند.
وی گفت:امیدوارم بتوانیم دربازیهای آینده جبران کنیم.
تیمهای پتروشیمی بندرامام وپالایش وپخش آبادان درهفته سوم مسابقات لیگ برتر پینگ پنگ باشگاههای کشور،بیست وششم آذرماه به مصاف تیمهای دانشگاه آزاد اسلامی تهران و رعد پدافند هوایی تهران می روند.
درمسابقات لیگ برتر پینگ پنگ باشگاههای کشور،ششم حضوردارند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد