دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۰۰۷۳
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۴

معاون امور عمرانی استاندار خوزستان صبح امروز در جلسه بررسی عملیات احداث زیرگذر شوشتر که در سالن جلسات معاونت امور عمرانی استانداری خوزستان برگزار شد عنوان کرد: پس از مطالعات انجام گرفته در خصوص گره ترافیکی موجود در تقاطع کمربندی شوشتر با پل شطیط، گزینه هایی برای حل این مشکل مطرح شد که از جمله آنها احداث پل روگذر و یا احداث زیرگذر در این نقطه بود که با بررسی های بیشتر و ارزیابی شاخص های موجود برای هر طرح در نتیجه احداث زیرگذر مورد تأیید قرار گرفت.

دکتر احمد سیاحی افزود: از جمله شاخص هایی که در این خصوص مدنظر گرفته شد، عملکرد ترافیکی، معماری و جلوه بهتر و همچنین هزینه ساخت آن است که با توجه به طول 520 متری این زیر گذر و جابجایی تأسیسات موجود در مسیر اجرای این پروژه بالغ بر 5/17 میلیارد تومان برآورد شده است.

وی ادامه داد: در خصوص نحوه تأمین اعتبار ورد نیاز این پروژه متعاقباً تصمیم گیری خواهد شد همچنین اخذ نظر مثبت پلیس راهنمایی و رانندگی و ایجاد مسیرهای موقت از جمله مواردی است که باید درنظر داشت.

دکتر سیاحی همچنین اظهار داشت: در طرحهای عمرانی که در سراسر کشور انجام می گیرد در مواردی مشاهده می شود که بحث معماری و تأثیر آن بر زیباسازی فضای شهری کمتر مورد توجه قرار می گیرد ولی می توان با صرف همان مبالغ معماری زیبایی را پدید آورد.

وی  در پایان گفت: از موارد مهم دیگر در بحث های عمرانی آینده نگری در این طرحها است به نحوی که باید تمامی موارد چه در شرایط کنونی و چه در آینده درنظر گرفته شود که امیدواریم این موضوع را در استان بیش از پیش شاهد باشیم.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد