دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۰۰۹۴
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۴
آیین بزرگداشت روز ملی حمل و نقل در مناطق نفت خیز جنوب، از سوي شرکت خدمات ترابری و پشتیبانی نفت برگزار شد.

به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومي شركت ملي مناطق نفت خیز جنوب، در آیین که روز سه شنبه (24 آذر) در اهواز برگزار شد، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در پيامي ضمن گرامیداشت 26 آذر روز ملی حمل و نقل گفت: نقش صنعت حمل و نقل به عنوان يكي از بخش هاي زيربنايي در توسعه پايدار، بي بديل است و اثر مستقيمي بر نرخ رشد اقتصاد كشور دارد.
مهندس بيژن عالي پور افزود: با گذشت بيش از 100 سال از كشف نفت در كشور كه با ورود جنبه هاي تكنولوژي همراه بود، صنعت نفت پيشگام ورود صنعت حمل و نقل در كشور نيز بوده است.
وي اظهار داشت: ترابري در 3 مقطع تاريخي صنعت نفت كشور شامل كشف نفت، دهه هاي مياني فعاليت صنعت نفت و دفاع مقدس  تاثير گذار بوده است و اين تجربه فرصتي فراهم كرده تا در اين مقطع نيز به عنوان موتور محركه توسعه، نقش آفريني كند. 
 معاون عمراني استاندار خوزستان نيز در اين مراسم با بيان اين كه اين استان داراي قابليت هاي فراوان اقتصادي و صنعتي است گفت: توسعه صنعت حمل و نقل و وضعيت جاده ها در اين استان بايد به گونه اي باشد كه از اين ظرفيت ها به نحو مطلوب بهره برداري شود.
احمد سياحي، وجود 20 واحد پتروشيمي و پالايشگاهي، 7 سد بزرگ، 8 بندر، 2 پايانه صادراتي و وارداتي، 5 فرودگاه و 5 تالاب بزرگ، در كنار تاسيسات صنعت نفت را از مشخصه هاي صنعتي استان خوزستان برشمرد.
در این آیین مدیرعامل شرکت خدمات ترابری و پشتیبانی نفت ، گزارشی از توانمندی ها و جایگاه این شرکت در صنعت نفت کشور ارائه داد.
مهندس مراد کمالی گفت: فعاليت اصلي این شرکت پشتيباني از توليد نفت است كه سوخت رسانی به دکل های حفاری با حجم سالانه 200 میلیون لیتر، جابه جایی دستگاه های خاص مانند لوله مغزی سیار و دکل های شرکت پیراحفاری، حمل مواد شیمیایی و لوله های جداری و جابه جایی روزانه 15 هزار نفر از کارکنان و خانواده های آنان را به عنوان بخشي از وظايف محوله بر عهده دارد.
مدیرعامل شرکت خدمات ترابری و پشتیبانی نفت در ادامه با گرامیداشت روز حمل و نقل و تجلیل از تلاش گران اين عرصه در مناطق نفت خیز جنوب، گفت: این شرکت طرح نوسازي ناوگان ترابري مناطق نفت خيز جنوب را طي 5 سال آينده تهيه و تدوين كرده است كه پس از تصويب در هيئت مديره شركت ملي نفت ايران اجرا خواهد شد.

در این آیین كه جمع زیادی از مدیران و کارکنان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، مدیران عامل و مدیران شرکت هاي تابع اين شركت حضور داشتند از برگزیدگان عرصه ترابری مناطق نفت خیز جنوب با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد