دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۰۱۶۷
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۰
استاندار خوزستان در همایش حمایت از تولیدات منطقه‌ای در تالار آفرینش سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی که با حضور معاون ویزر نفت شعری مقدم برگزار شد گفت: هیچ استانی به اندازه خوزستان در تحقق تعهدات مالی خود موفق عمل نکرده است.


به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومی استانداری، عبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان اظهار داشت: در استان خوزستان برای حمایت از تولیدات درون استانی کار نو و بدیعی صورت گرفته که باید ادامه پیدا کند.

وی با بیان اینکه بحث خرید از داخل استان اثرات زیادی دارد و اتفاق میمونی است که باعث ایجاد اشتغال و پرده‌برداری از اقتصاد پنهان استان خوزستان شده است، ادامه داد: کشف مودیان مالیاتی جدید و شناسایی ظرفیت‌های غبار گرفته استان خوزستان از اثرات بسیار مثبت خرید محصولات داخل استان است که برکات زیادی به همراه داشته است.

استاندار با بیان اینکه هیچ استانی به اندازه خوزستان در تحقق تعهدات مالی خود موفق عمل نکرده است، تصریح کرد: 4 هزار و 600 میلیارد تومان تعهدات مالی استانی و ملی استان خوزستان بوده که مبلغی افزون بر این رقم تحقق پیدا کرده است.

مقتدایی ادامه داد: در استان خوزستان 375 میلیارد تومان مازاد درآمد داشته‌ایم و این مسئله نویدبخش توسعه و پیشرفت و رونق اقتصادی استان است.

وی لزوم حمایت از تولید در استان خوزستان را نیز مورد تاکید قرار داد و گفت: برای حمایت از تولید از ترک تشریفات دریغ نخواهیم کرد و کار را برای یکسال به تولید کننده واگذار می‌کنیم به شرط اینکه سال دوم در محاسبه قیمت‌ها ارزان‌تر و مناسبت‌تر برخورد شود.

استاندار خوزستان در ادامه با تاکید بر لزوم تداوم روند خرید محصولات و تولیدات داخل استان، گفت: این مسئله ابزاری نیست که باعث شود تولیدات داخلی به قیمت گزاف خریداری شود و چنانچه در استان نتوانیم محصولی را به قیمت مناسب تهیه کنیم، از تولیدات دیگر مناطق و استانها استفاده خواهیم کرد.


مقتدایی همچنین به بحث اعتصابات اخیر کارگری در صنایع پتروشیمی شهرستان بندر ماهشهر اشاره کرد و گفت: این اعتراض‌ها، آرام و قانونمندی بوده و انتظار داریم صنایع پتروشیمی به مسائل کارگری پیش آمده رسیدگی کنند و در راستای حل مشکلات گام بردارند

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد