دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۰۱۷۵
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۸
دکتر نادر صاکی معاون توسعه پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی جندي شاپور اهواز از پیوستن مجله علوم داروئی دانشگاه به پايگاه استنادي بین‌المللی ISI خبر داد.

دکتر نادر صاکی معاون توسعه پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی جندي شاپور اهواز از پیوستن مجله علوم داروئی دانشگاه به پايگاه استنادي بین‌المللی ISI خبر داد و افزود: با تلاش و پیگیری های مستمر معاونت توسعه پژوهش و فنآوري دانشگاه و همچنین همکاری دلسوزانه سردبیر و مدیر مسئول نشریه علمی علوم داروئی دانشگاه، خوشبختانه این نشریه توانست ارتقاء یافته و در زمره نشریات بین‌المللی ISI قرار گیرد.

وی ضمن تبریک به مدیر مسئول، سردبیر، اعضاء هيئت تحريريه مجله علوم داروئي و نيز تمامی اعضای هیئت علمی دانشگاه، اظهار داشت: سه نشریه دیگر دانشگاه نيز در فرآيند نهائی سازی برای ورود به پایگاه  SCOPUS هستند.

صاکی در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه در حال حاضر نشریات دانشگاه از 7 مورد به 12 مورد افزایش یافته اند که از این موارد، 8 نشریه فعال و 4 نشریه در مراحل داوری مقالات جهت چاپ اولین شماره خود هستند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد