دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۰۱۸۶
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۶
معاون استاندار خوزستان خبر داد
معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان گفت: برنامه‌های مربوط به ستادهای مراسم 9 دی به فرمانداری‌های سراسر استان نیز ابلاغ و اطلاع داده شده است.

به گزارش بدر پرس به نقل از خبرگزاری فارس، ظهر امروز جلسه ستاد گرامیداشت نهم دی با حضور خبیر معاون سیاسی اجتماعی استانداری و جمعی از مسئولان استانی در محل سالن اجتماعات حوزه معاونت اجتماعی سیاسی برگزار شد.

در این نشست، فرج‌الله خبیر اظهار کرد: تمام برنامه‌ها و دستورالعمل‌های مربوط به برگزاری مراسم دی برنامه‌ریزی شده است.

وی تصریح کرد: در همین راستا برنامه‌های مربوط به ستادهای مراسم 9 دی به فرمانداری‌های سراسر استان نیز ابلاغ و اطلاع داده شده است.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان با تاکید بر اینکه خروجی مراسم 9 دی باید به وحدت و انسجام در جامعه منجر شود ادامه داد: امسال به دلیل انتخاباتی که در پیش داریم جامعه بیش از هر زمان دیگری نیاز به آرامش وحدت نیاز دارد.

خبیر خاطرنشان کرد: از آنجایی که ماهیت انتخابات مبتنی بر مطرح کردن دیدگاه‌های مختلف در سطح  جامعه است بنابراین ایجاد فضای رقابتی یکی از برنامه‌هایی‌ست که هیجان در فضای انتخابات را به‌وجود می‌آورد.

وی ادامه داد: سال جاری به دلیل تقارن دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری سال خاصی است که باید با حساسیت و دقت بیشتری برنامه‌های مربوط به انتخابات دنبال شود.

این مقام مسئول با بیان اینکه دستورالعمل آغاز فعالیت‌های انتخاباتی در استان‌های از 20 آذرماه آغاز شده است بیان کرد: خوشبختانه فعالیت‌های و برنامه ریزی‌های انتخاباتی در استان با کمترین مشکل در ارتباط با هئیت‌های اجرایی در سطح استان برگزار شد.

وی ادامه داد: اقدامات فرمانداران در سطح استان و هئیت‌های نظارتی در سطح شهرستان به خوبی تشکیل و در سطح بالایی صورت گرفته است.

خبیر با بیان اینکه در استان خوزستان 14 حوزه انتخابیه اصلی داریم افزود: در تمام هئیت‌های اجرایی استان از افراد خوش نام و دارای پایگاه اجتماعی استفاده شده و تمام برنامه ریزی‌ها و تلاش مسئولان بر این اصل استوار است که خروجی انتخابات در اسفندماه جاری به گونه‌ای باشد که تضمین کننده کیان جمهوری اسلامی، تقویت رهبری  و مبتی بر فراهم کردن شرایط توسعه و آبادانی استان باشد.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان یادآور شد: به منظور تحقق شعار مقام معظم رهبری باید این شعار تبدیل به یک باور عمیق در ما بشود.

*ثبت‌نام تعداد بالای کاندیداهای انتخابات مجلس، ضعف است

این مسئول در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه ثبت نام تعداد زیاد کاندیداهای انتخابات مجلس را از نقاط ضعف یا قوت انتخابات می‌دانید؟ گفت: در واقع آمار ثبت‌نام بالا از نقاط ضعف انتخابات است، چرا که به نظر می‌رسد در سطح جامعه سازماندهی مناسبی برای این قضیه نداریم.

خبیر ادامه داد: قوانین باید آنچنان سخت باشد که افرادی وارد این عرصه شوند که توانایی انجام کارهای بزرگ را داشته باشند.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان گفت: باید شرایطی را به‌وجود بیاوریم که احزاب در سطح ملی تقویت و خود وارد عرصه انتخاباتی شوند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از آنجایی که احزاب بر اساس اساسنامه صحیح و کادر قوی سازماندهی می‌شوند اگر به دموکراسی و حکومت مردم سالاری معتقد هستیم این روند را باید تسریع کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد