دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۰۲۶۴
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۳
نشست مشترک شهردار و رئیس هیأت مدیره و مدیرخانه مطبوعات با موضوع بررسی زمینه های مشترک مدیریت شهری و جامعه مطبوعاتی استان در محل دفتر شهردار اهواز برگزار شد.
 
    سید خلف موسوی در ابتدای این نشست؛ نقش رسانه ها را در آگاهی رسانی، ارتقاء فرهنگ جمعی و تنویر افکار عمومی بی بدیل و کم نظیر دانست و خاطرنشان کرد: رسانه، فرصت و پتانسیل بالایی برای توسعه در جامعه است به شرطی که شاهد تحقق رسالت حرفه ای در رسانه باشیم، چراکه رسانه به همان میزان که دارای نقش سازنده است ، می تواند مخرب نیز باشد.
 
     شهردار اهواز خطاب به رئیس هیأت مدیره و مدیر خانه مطبوعات خوزستان گفت: بسیار خوشحالیم که در هیأت مدیره خانه مطبوعات، در عین وجود تکثر، تصمیم و اراده جدی بر کار و تلاش صنفی در راستای بهبود فضای فعالیت اهالی رسانه قرار گرفته است.
 
     موسوی ادامه داد: رسانه های استان از دیرباز نقش مهمی در توسعه خوزستان داشته اند و کمیّت رسانه ای حال حاضر نشان دهنده وجود گروه گسترده ای از مخاطبان است.
 
    شهردار اهواز با اشاره به نقش آموزش در کیفی شدن فضای رسانه ای استان گفت: مدیریت شهری اعلام آمادگی می کند که همکاری لازم برای برگزاری دوره های آموزشی برای فعالان رسانه ای بعمل آورد به خصوص اینکه در استان و شهر اهواز کمبود روزنامه نگار آشنا و مسلط به مسائل حوزه شورا و مدیریت شهری احساس می شود.
 
   سیدخلف موسوی رمز توسعه استان را همدلی و اتحاد دانست و اظهار داشت: ما از انتقاد سازنده و دلسوزانه استقبال می کنیم و گواه این مسأله، پذیرش حجم انتقادات فراوانی است که با سعه صدر مجموعه مدیریت شهری روبرو شده است.
 
     شهردار اهواز با اشاره به اقتضائات نوپیدایی که در فضای رسانه ای مانند گسترش روزافزون تکنولوژی های ارتباطی ایجاد شده است، اضافه کرد: فضای جدید رسانه ای که نمود  آن را در شبکه های نوپای اجتماعی و سایت ها می توان دید، ظرفیت تازه ای است که باید با تدبیر و عدم شتاب زدگی مورد استفاده قرار گیرد و فعالان حرفه ای و قانونمند رسانه ای اجازه ندهند که عده ای از این فضا به نفع منافع فردی و گروهی سوء استفاده نمایند.
 
   سیدخلف موسوی در پایان ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی مجموعه رسانه ای استان برای مدیر و رئیس هیأت مدیره خانه مطبوعات استان آرزوی موفقیت کرد.
 
  گفتنی است؛ در ادامه این جلسه زمینه های همکاری مشترک فی مابین مدیریت شهری و خانه مطبوعات استان توسط حسین حسین نژادیان رئیس هیأت مدیره و رضا علیجانی مدیرخانه مطبوعات استان بررسی شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد