عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۱۰۳
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۴
انصاری، رحمانی، سلیمی، بدرلو و...
بازیکنان فولاد خوزستان پس از برد دو بر صفر پرسپولیس در هفته دوم لیگ برتر چهاردهم به اظهارنظر درباره این بازی پرداختند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، در ادامه نظر برخی از بازیکنان دیگر این تیم در رابطه با این دیدار را آورده ایم.

* ساسان انصاری 
ساسان انصاری پس از این بازی گفت: دیگر حرف و حدیثی باقی نماند. بازی زیبا بود.در این دیدار مزد زحمات خود را گرفتیم. مطمئنا در بازی های آینده شاهد بازی با کیفیت‌تری از فولاد خواهید بود.


* بختیار رحمانی
هافبک مصدوم فولاد گفت: اگر دست‌های پشت پرده اجازه دهند، فولاد در بازی های آینده بهتر از این هم ظاهر خواهد شد. بازی فوق‌العاده زیبا و جذابی را شاهد بودیم و احساس می‌کنم که خودم این دو گل پیروزی‌بخش را به ثمر رساندم. همه بدانند که با تخریب دو بازیکن یا بیشتر از این، نمی توانند مانع پیشرفت های فولاد شوند.

* علیرضا سلیمی
دروازه‌بان فولاد گفت: یک تعداد بازیکن باغیرت متولد سال‌های 73 و 74 فولاد مقابل تیم پرقدرت و پر مهره پرسپولیس صف آرایی کردند و این تیم را با اقتدار شکست دادند. ما برای بازی‌هایمان نیاز به آرامش داریم. با وارد کردن تیم به حاشیه همه چیز به هم می‌ریزد. اگر مردم می خواهند فولاد نتیجه بگیرد باید به آن زمان کافی بدهند. فولاد روز به روز و هفته به هفته، بازی های بهتری از خود به نمایش خواهد گذاشت.

* مهدی بدرلو
مدافع تیم فولاد گفت: با برد مقابل پرسپولیس مزد زحمات چند ساله مان را گرفتیم.  بازیکنان جوان ما در این دیدار بسیار خوب ظاهر شدند. 
مشکل ما در این بازی فقط چمن نامناسب ورزشگاه بود. مقابل دو حریف صف‌آرایی کردیم که یکی از آنها پرسپولیس و دیگری وضعیت نامناسب چمن ورزشگاه بود. همه بازیکنان تیم ما در این بازی از تمام توان و تلاش خود مایه گذاشتند.حتی بازیکنان مصدوم هم در کنار تیم بودند و آن ها نیز در این برد سهیم هستند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد