دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۰۳۰۴
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۲
استاندار خوزستان باایراد این مطلب  گفت: مشخصات 80پروژه شاخص استان در قالب کتابچه ای به چاپ رسیده است و در اختیار رسانه های استان قرار گرفته است.

دکتر عبدالحسن مقتدایی افزود:همچنین  وب سایت نمایش طرح ها و پروژه های استان به نشانی http://projects.ostan-khz.ir   طراحی و راه اندازی شده است و اطلاعات تمامی پروژه ،اهداف و مدت زمان اجرای آن ها در آن نمایش داده شده است.

استاندار خوزستان خاطرنشان کرد:علاوه براینکه مسولان مربوطه  پروژه ها را کنترل می کنند رسانه ها نیز می توانند بر روند اجرایی آنها نظارت  داشته باشند.
دکتر مقتدایی نظارت مردمی ورسانه ای را موثر برشمرد و گفت بر روی سایت طراحی شده قسمتی برای ارسال  نظرات  و پیشنهادات هم استانی های عزیزوسایر صاحبنظران و کارشناسان گرامی وجود دارد که با پیشنهادات و انتقادات  می توانند ما را در هرچه بهتر اجرا نمودن طرح ها و پروژه های شاخص استان یاری نمایند.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد