عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۱۰۴
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۰
ويسي:
عبدالله ويسي بعد از شکست يک بر صفر تيمش مقابل استقلال گفت: بازي منطقي و هوشمندانه‌اي را انجام داديم و به گونه‌اي بازي کرديم که نه تنها مي‌توانستيم بازنده نباشيم بلکه شانس اين را داشتيم که برنده مطلق بازي باشيم.
عبدالله ويسي بعد از شکست يک بر صفر تيمش مقابل استقلال گفت: بازي منطقي و هوشمندانه‌اي را انجام داديم و به گونه‌اي بازي کرديم که نه تنها مي‌توانستيم بازنده نباشيم بلکه شانس اين را داشتيم که برنده مطلق بازي باشيم.

به نقل از  تسنيم، وي افزود:  هوش، ذکاوت و تجربه بالاي بازيکنان استقلال تهران باعث شد که با اشتباه بازيکنان ما اين تيم برنده شود. زيبايي‌هاي فوتبال خودش را نشان داد و ما بازنده شديم.

سرمربي استقلال خوزستان درباره فرصت‌هايي که بازيکنانش از دست دادند، خاطرنشان کرد: در هفته گذشته هم اين مشکل را داشتيم و در بازي مقابل استقلال هم موقعيت‌هاي زيادي از دستمان رفت. مهاجمان ما بايد تمرکزشان را افزايش دهند و ما مي‌توانستيم مقابل استقلال گلزني کنيم. در هر صورت بازي سختي بود و برخي بازيکنان ما در شرايط سخت ورزشگاه آزادي فرصت‌ها را از دست دادند.

ويسي درباره اينکه بازيکنان تيمش از خودگذشتگي نداشتند، گفت: برخي بازيکنان جوان ما براي نخستين بار ورزشگاه آزادي را مي‌ديدند و حتي بعد از صحنه‌اي که گل نزديم به نظر مي‌آمد که در زمين خاکي بازي مي‌کنند. تاوان اين شرايط را مي‌دهيم اما در آينده مجموعه تيم ما بهتر مي‌شود.

وي در مورد اينکه با خروج خسرو حيدري بازيکنان اين تيم خيالشان راحت شده بود تأکيد کرد: هفته گذشته روي نقاط قوت استقلال کار کرده بوديم و به خاطر شناخت از استقلال براي اولين بار با 3 مدافع بازي کردم. تيم ما تسلط لازم را در محوطه جريمه را داشت اما يک اشتباه تأثيرگذار بود و در نشست قبل از بازي هم گفته بودم که يک اشتباه تاثير ناگواري خواهد داشت که همين موضوع هم رخ داد.

سرمربي استقلال خوزستان درباره داوري  گفت: من درباره داوري هيچ‌وقت صحبت نکردم؛ به هر صورت داور هم گاهي اشتباه مي‌کند و من درباره داوري صحبت نمي‌کنم.

ويسي درباره انتظار از تيمش در اين فصل يادآور شد: در فصل گذشته تيم را براي ماندن در ليگ بسته بوديم و اين فصل مي‌خواهيم در نيمه بالاي جدول باشيم. فصل گذشته گفتم که خيالتان راحت باشد و تيم را در جدول نگه مي‌داريم امسال هم شک ندارم که در هفته آخر تيم ما در نيمه بالاي جدول خواهد بود.

وي درباره استفاده از بازيکنان جوان هم گفت: اينکه تيم را از بازيکنان جوان درست کرده‌ايم کار خوبي است و آنها با کسب تجربه در 2،3 بازي آينده شرايط بسيار خوبي پيدا مي‌کنند و همه چيز درست مي‌شود.
 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد