دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۰۴۳۶
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۶
انتصاب سرپرستان ادارات شیلات آبادان و دزفول در جلسه شورای هماهنگی و برنامه ریزی شیلات خوزستان ، ضمن تقدیر از زحمات مهندس سید صالح هلالات ، رئیس اسبق شیلات آبادان که به افتخار بازنشستگی نایل گردیده ، مهندس علیرضا شینی ، به عنوان سرپرست شیلات آبادان منصوب شد .

در جلسه شورای هماهنگی و برنامه ریزی شیلات خوزستان ، ضمن تقدیر از زحمات مهندس سید صالح هلالات ، رئیس اسبق شیلات آبادان که به افتخار بازنشستگی نایل گردیده  ، مهندس علیرضا شینی ، به عنوان سرپرست شیلات آبادان منصوب شد .
در این جلسه مدیرکل شیلات خوزستان ، ضمن تبریک فرا رسیدن هفته وحدت و سالروز ولادت نبی مکرم اسلام ، حضرت محمد مصطفی (ص) ، گفت : از مهندس هلالات بخاطر خدمات ارزنده ایشان در طی سالیان متمادی ، بصورت ویژه تقدیر و تشکر می کنم و امیدوارم ارتباط خود را با خانواده بزرگ شیلات حفظ نماید تا از تجربیات ارزشمند ایشان بی بهره نمانیم .
دکتر خون میرزایی افزود : از مهندس شینی  که زحمت مسئولیت مهم شیلات ، در حوزه آبادان را تقبل کرده اند نیز صمیمانه تشکر میکنم و امیدوارم در مسئولیت محوله ، سربلند و موفق باشند و انتظار ما از ایشان ، تقویت ارتباط با اداره کل شیلات استان ، نماینده عالی دولت در شهرستان آبادان و همچنین سازمان منطقه آزاد اروند است .
در ادامه این جلسه نیز مهندس امان الله باقریان حکم سرپرستی اداره تازه تاسیس شیلات دزفول را از مدیرکل شیلات خوزستان دریافت کرد . 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد