عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۱۰۶۹۶
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۴
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان:
افتتاح هتل اسپیناس پالاس بزرگترین هتل ایران با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان گفت: آموزش نیروی انسانی در بخش گردشگری و هتلداری، می‌تواند در آینده درآمدزایی صنعت گردشگری را جایگزین نفت کند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فنی و حرفه‌ای خوزستان، عبدالنبی سواعدی افزود: با توجه به ظرفیت‌های موجود خوزستان در جذب گردشگر خارجی، تولید نیروی انسانی متخصص در بخش هتلداری می‌تواند صنعت گردشگری و هتلداری را به سمت هتل داری ایرانی ببرد.

وی گفت: آموزش مربیان و فراگیران رشته هتلداری در کنار راه‌اندازی هتل‌های معتبر، می‌تواند در اشتغال‌زایی و جلوگیری از خروج سرمایه نقش مهم و مؤثری داشته باشد.

سواعدی اظهار کرد: آموزش مناسب در بخش‌های مختلف و ترویج آموزش‌های مهارتی، سرمایه نیروی انسانی را تبدیل به تجارت نیروی انسانی خواهد کرد به‌طوری که در آینده صدور مربیان را به کشورهای خارجی شاهد خواهیم بود.

وی افزود: برگزاری دوره‌های توریسم در خوزستان یکی از برنامه‌های اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان برای تولید نیروهای انسانی در صنعت گردشگری است و می‌تواند رونق بخش گردشگری را بیش‌ازپیش کند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان عنوان کرد: حمایت و کمک به شرکت‌های داخلی در صنایع مختلف باعث می‌شود تا ابتدا رونق اقتصادی به وجود آید و سپس با ایجاد انگیزه کاری جوانان راه اشتغال خود را بهتر پیدا کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد