دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۰۹۵۰
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۰
دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان و شرکت پالایش گاز بیدبلند در راستای گسترس همکاری های علمی،پژوهشی و آموزشی تفاهم نامه امضا کردند.

به گزارش بدر پرس، این تفاهم نامه به منظور استفاده بهینه از امکانات و توانمندی های علمی و پژوهشی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان در جهت رفع نیازهای پژوهشی و تحقیقاتی شرکت پالایش گاز بیدبلند در زمینه های پژوهش و فناوری منعقد گردید.
دکتر سید نژاد رئیس دانشگاه انعقاد این تفاهم نامه را قدمی در جهت پیشرفت  توسعه و کاربردی کردن علم در صنعت دانست که برخورداری از صنایع کارآمد و پیشرفته در این راستا از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی انعقاد این تفاهم نامه را فرصتی  دانست که پتانسیل های خوب علمی که در بین فارغ التحصیلان و دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه وجود دارد را به سمت عملیاتی شدن پیش می برد.
شایان ذکر است در قالب این تفاهم نامه  که در 8 ماده تدارک ديده شده است  و به امضای دکتر سید نژاد رئیس دانشگاه و محمد محمد نژاد مطلق رئیس پژوهش و فناوری پالایشگاه بیدبلند رسیده، طرح های پژوهشی و پایان نامه های تحصیلی بر اساس طرح های تعریف شده مشترک انجام میشود. همچنین اساتید و دانشجویان دانشگاه نیز میتوانند از سایت و دفاتر این پالایشگاه بازدید وبه انجام تحقیقات و فرصت های مطالعاتی بپردازند. 
بر اساس این تفاهم نامه پالایشگاه هم باید زمینه انجام طرح های مطالعاتی و تحقیقاتی در موضوع های مورد توافق را فراهم کند. ضمن اینکه چنانچه طرح های پژوهشی و برنامه های آموزشی منجر به تولید دانش فنی و یا یک دستاورد علمی و یا یک اختراع شود، نتایج حاصله به طرفین تعلق دارد. 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد