دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۱۱۴۴
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۷
علی عماد خواستار شد
معاون سابق استاندار خوزستان،خواستار اختصاص بخشی از بودجه مبارزه با مواد مخدر در امور ورزش شد.
معاون سابق استاندار خوزستان،خواستار اختصاص بخشی از بودجه مبارزه با مواد مخدر در امور ورزش شد.
به گزارش بدر پرس،علی عماد با بیان اینکه ورزش یکی از راه های پیشگیری از استعمال مواد مخدر است،گفت:بخشی از بودجه اختصاص یافته برای مبارزه با مواد مخدر،باید به ورزش اختصاص داده شود.
وی در جمع ورزشکاران و ورزشدوستان استان با اشاره به اینکه برای گسترش ورزش باید تمام تلاش خود را به کار ببریم،گفت:با اختصاص دو درصد از درآمد شرکت ها ما شاهد گسترش هرچه بیشتر ورزش درجامعه خواهیم بود.
معاون سابق استاندار خوزستان،با بیان اینکه ورزشکاران باید پیشنهادات خود را به صورت مستقیم به نمایندگان مجلس انتقال دهند،تصریح کرد:نمایندگان با آشنا شدن با این پیشنهادات می توانند با ارائه طرح در مجلس از حقوق ورزشکاران دفاع کنند.
عماد مهمترین مشکل تیمهای ورزشی استان،مسائل مالی عنوان کرد وافزود:بسیاری از تیمها نمی توانند به علت مشکلات مالی در مسابقات شرکت کنند.
وی با اشاره به اینکه بسیاری از جوانان تلاش می کنند در مسابقات ملی وکشوری حضور پیدا کنند،اظهارداشت:اعزام نشدن تیمهای استان به مسابقات کشوری باعث کاهش روحیه وبی انگیزگی آنها می شود.
معاون سابق استاندار خوزستان،بر سیاست شخصی خود مبنی بر تلاش برای افزایش بودجه ورزش اشاره کرد و گفت: برنامه مخصوص دستگاه های اجرایی است و نماینده نمی تواند برنامه اعلام کند.
عماد با بیان اینکه نماینده تنها می تواند سیاست های را اعلام کند، تصریح کرد:سیاست ما در این زمینه، نخست احیای سهم دو درصد ورزش از درآمد شرکت ها و برنامه ریزی برای حمایت هرچه بیشتر دولت از قهرمانان کشوری و جهانی است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد