دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۱۳۲۴
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۳
دهمین نمایشگاه کتاب خوزستان با حضور آیت الله شفیعی نماینده مردم اهواز در مجلس خبرگان، دکتر صالحی معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مهندس خبیر معاون سیاسی اجتماعی استانداری، همایون قنواتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و دیگر مسئولان کشوری و استانی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی آغاز به کار کرد.
همایون قنواتی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، در آئین گشایش این نمایشگاه گفت: با توجه به حضور ناشران معتبر، امیدواریم در این نمایشگاه شاهد تبادل اندیشه در حوزه ادب و فرهنگ استان باشیم و این تبادل اندیشه به یک جریان در حوزه فرهنگ تبدیل شود.

وی با اشاره به انتخاب اهواز به عنوان پایتخت کتاب کشور، اظهار کرد: در این مدت با معرفی و تجلیل از نویسندگان استان، برگزاری جلسات نقد و بررسی کتاب و حضور نهادهای مردمی در این حوزه، اتفاق مهمی رخ داده است.

وی با اشاره به افزایش رتبه تولید کتاب استان، خاطر نشان کرد: استان خوزستان در حوزه تولید کتاب از رتبه ٢١ به رتبه ١٠ رسید که جایگاه بسیار معتبری می باشد.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، با اشاره به تشکیل هیات نظارت در استان، یاد آور شد: تشکیل این هیات به تولید کتاب در استان کمک خواهد کرد.

 وی در خصوص فضای نمایشگاه امسال، اذعان داشت: در فضای پنج هزار متر مربعی نمایشگاه ٤٣٠ ناشر استانی و برون استانی و ١٨ ناشر بین المللی در حوزه کتاب های عربی از لبنان و سوریه، ٥٦ هزار عنوان کتاب عرضه خواهد شد که نسبت به گذشته قابل توجه است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد