دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۱۳۲۴
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۳
دهمین نمایشگاه کتاب خوزستان با حضور آیت الله شفیعی نماینده مردم اهواز در مجلس خبرگان، دکتر صالحی معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مهندس خبیر معاون سیاسی اجتماعی استانداری، همایون قنواتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و دیگر مسئولان کشوری و استانی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی آغاز به کار کرد.
همایون قنواتی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، در آئین گشایش این نمایشگاه گفت: با توجه به حضور ناشران معتبر، امیدواریم در این نمایشگاه شاهد تبادل اندیشه در حوزه ادب و فرهنگ استان باشیم و این تبادل اندیشه به یک جریان در حوزه فرهنگ تبدیل شود.

وی با اشاره به انتخاب اهواز به عنوان پایتخت کتاب کشور، اظهار کرد: در این مدت با معرفی و تجلیل از نویسندگان استان، برگزاری جلسات نقد و بررسی کتاب و حضور نهادهای مردمی در این حوزه، اتفاق مهمی رخ داده است.

وی با اشاره به افزایش رتبه تولید کتاب استان، خاطر نشان کرد: استان خوزستان در حوزه تولید کتاب از رتبه ٢١ به رتبه ١٠ رسید که جایگاه بسیار معتبری می باشد.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، با اشاره به تشکیل هیات نظارت در استان، یاد آور شد: تشکیل این هیات به تولید کتاب در استان کمک خواهد کرد.

 وی در خصوص فضای نمایشگاه امسال، اذعان داشت: در فضای پنج هزار متر مربعی نمایشگاه ٤٣٠ ناشر استانی و برون استانی و ١٨ ناشر بین المللی در حوزه کتاب های عربی از لبنان و سوریه، ٥٦ هزار عنوان کتاب عرضه خواهد شد که نسبت به گذشته قابل توجه است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد