عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۱۱۴۳
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۷
طی آئینی از زحمات مجید ایگدر کفیل اداره ورزش و جوانان هفتکل تقدیر به عمل آمد و سلیمان اسمی به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی شد.
به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان،این مراسم با حضور مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان، فرماندار هفتکل و تنی چند از مسئولین محلی در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

مدیرکل محترم ورزش و جوانان خوزستان در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات مجید ایگدر، حمایت کامل خود از سرپرست جدید این اداره را اعلام نمود و اظهار داشت: سلیمان  اسمی با تجربه و با تعهد است و با شناختی که از ایشان دارم  تمام خصوصیاتی که باید یک مدیر داشته باشد را داراست.

کیانی زاده ادامه داد:سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان به تنهایی نمی تواند کاری از پیش ببرد لذا در مسیر پیش رو به حمایت همه شما از جمله فرماندار و نماینده محترم نیاز دارد.

وی در ادامه به وضعیت خوب ورزش هفتکل در گذشته اشاره کرد و گفت:نباید به داشته های قبلی اکتفا کرد زیرا گذشته ها  گذشته و باید به حال و آینده نگاه کنیم .

کیانی زاده بیان داشت:متاسفانه کمبودهایی در بخش بودجه ورزشی وجود دارد که امیدواریم با مدیریت صحیح و سیاستهای پیش رو بتوانیم زمینه هر چه بیشتر ورزش هفتکل را فراهم آوریم.

همچنین فرماندار هفتکل در این مراسم نیز با تشکر از مجید ایگدر، برای سلیمان اسمی آرزوی موفقیت نمود و در ادامه گفت:مردم هفتکل بسیار به ورزش علاقه مند هستند اما متاسفانه بدلیل نبود حامی مالی، ورزش این شهر پیشرفت چندانی نداشته  و این درحالی است که ما نفت و کارخانه سیمان را در شهرستان داریم .

محسن بیرانوند با بیان اینکه ورزش شهرستان از استعدادها و پتانسیل بالایی برخوردار است،افزود:امیدواریم با حمایت و همکاری همه مسئولین شاهد پیشرفت روزافزون ورزش این شهرستان باشیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد