عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۱۱۴۵
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۲
مدیر مدرسه ولی عصر اهواز
مدیر مدرسه ولی‌عصر‌(عج) اهواز تصریح کرد: هم اکنون با توجه به هجمه گسترده دشمن در تخریب افکار و عقاید مردم به ویژه حاشیه شهرهای خوزستان، باید استراتژی های مستحکمی از سوی حوزه علمیه خوزستان صورت گیرد تا شاهد آسیب های فکری در اجتماع مردم خوزستان نباشیم.

 حجت الاسلام سید جعفر موسوی، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری حوزه در اهواز، با اشاره به پیشرفت های مدارس علمیه سفیران هدایت  دراین استان، اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش شبانه روزی طلاب در راستای کسب علم و معنویت، هم اکنون مدرسه علمیه سفیران هدایت ولی عصر(عج) اهواز، به یکی از مدارس علمیه برتر در سطح کشور تبدیل شده است.

وی با بیان این که بیش از 160 طلبه در این مدرسه علمیه مشغول به تحصیل هستند، خاطرنشان ساخت: خوشبختانه سطح علمی طلاب این مدرسه علمیه در وضعیت مطلوبی قرار دارد، به طوری که اگر طرحی نو بخواهد در سطح کشور اجرا شود، مدرسه علمیه ولی عصر(عج) اهواز یکی از معدود مدارسی است که طرح مذکور به صورت آزمایشی در آن برگزار می شود.

این استاد حوزه علمیه، تعداد فارغ‌التحصیلان این مدرسه را 162 طلبه برشمرد و گفت: حضور در طرح هجرت، کادر حوزه علمیه، نهاد نمایندگی ولی فقیه و حضور در طرح صالحین از جمله مواردی هستند که طلاب فارغ التحصیل این حوزه در آن فعالیت دارند.

حجت الاسلام موسوی، تبلیغ در مناطق محروم را یکی از وظایف مهم طلاب سفیران هدایت عنوان کرد و اظهار داشت: هم اکنون با توجه به هجمه گسترده دشمن در تخریب افکار و عقاید مردم حاشیه نشین استان خوزستان، باید استراتژی های مستحکمی از سوی حوزه علمیه خوزستان صورت گیرد تا   شاهد آسیب های فکری در اجتماع مردم خوزستان نباشیم.

مدیر مدرسه علمیه ولی عصر(عج) در ادامه با اشاره به فعالیت های صورت گرفته از سوی طلاب مدارس علمیه سفیران هدایت اهواز، اظهار داشت: هم اکنون بیش از 44 نفر در آموزش و پرورش، 49 نفر در هجرت بلند مدت، 105 نفر در مساجد و حسینیه ها و همچنین 55 نفر در کادر علمی، اجرایی مدارس علمیه سفیران هدایت اهواز مشغول به فعالیت هستند.

این استاد حوزه علمیه اهواز حضور بیش از 112 طلبه معمم در طرح معراج استان خوزستان، را از جمله فعالیت‌های طلاب این مدرسه عنوان کرد و تصریح کرد: خوشبختانه هم اکنون بیش از ۹۸ درصد طلاب فارغ التحصیل استان مشغول انجام فعالیت های تبلیغی در مناطق و ارگان های مختلف هستند که این خود بزرگترین موفقیت برای مدارس علمیه سفیران هدایت استان خوزستان است.

حجت الاسلام موسوی، در پایان با اعلام خرسندی از اعطای مجوز سطح سه سفیران هدایت به حوزه علمیه خوزستان، اظهار داشت: این مسأله نوید بزرگی برای طلاب مدارس علمیه سفیران هدایت است که امیدواریم بتوانیم طلابی موفق و کارآمد تقدیم نظام اسلامی ایران کنیم و بتوانیم ذره ای به اعتلای فرهنگ ناب اسلامی کمک کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد