دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۱۵۵۲
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۴
نگران نباشید نه سیل آمده و نه زلزله و نه با مرگ عالم و عارفی به اسلام صدمه ای وارد شده و نه داعش بمب گزاری کرده است.عزای عمومی برای ورود خانم فاطمه معتمد آریا به شهر کاشان است به قصد تماشا و نقد یک فیلم .
امام جمعه کاشان در واکنش به حضور معتمد آریا در کاشان : به استاندار استان اصفهان گفتم به این فکر می کنم تا برای مصیبت بزرگ روز گذشته در کاشان، روز جمعه را در کاشان عزای عمومی اعلام کنم که در یک شهر مذهبی کهن سال 7 هزار ساله با آن همه سوابق روشن و وجود فقها و صالحان و اولیاء و متقین و مردم به این خوبی، جواب خانواده شهدا را چه بدهیم.

اظهار تأسف طلبه انذار دهنده 

بعد از تأیید مقام علمی سید حسن خمینی توسط بسیاری از فحول علمی و مراجع حوزه علمیه قم نظیر آقایان شبیری زنجانی ، جوادی آملی ، راستی کاشانی ، محفوظی و ...شورای نگهبان با معیاری ناشناخته، حکم به عدم صلاحیت ایشان دادند. داشتم با این مساله کنار می آمدم که ناگهان خبری شوک آور در فضای مجازی پیچید .
امام جمعه کاشان در کاشان اعلام عزای عمومی کرده است.

نگران نباشید نه سیل آمده و نه زلزله و نه با مرگ عالم و عارفی به اسلام ثلمه ای وارد شده و نه داعش بمب گزاری کرده است.
عزای عمومی برای ورود خانم فاطمه معتمد آریا به شهر کاشان است به قصد تماشا و نقد یک فیلم .

از صبح زود دارم فکر می کنم که ارگانهای مختلف تمهیدات لازم را بیندیشند تا در مسیر برگشت خانم معتمد آریا ، در شهرهایی که وی از آن ها عبور می کند ، عزای عمومی اعلام شود بالاخره مردم توقع دارند......
 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد