عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۱۱۵۷
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۵
سرانجام پس از قریب یکماه تاخیر و دو جلسه به حد نصاب نرسیدن جلسه شورای شهر، این بار اما شورای چهارم شهر اهواز حکم به ریاست حجت الاسلام والمسلیمن قربانعلی سعادت نیا داد.
سرانجام پس از قریب یکماه تاخیر و دو جلسه به حد نصاب نرسیدن جلسه شورای شهر، این بار اما شورای چهارم شهر اهواز حکم به ریاست حجت الاسلام والمسلیمن قربانعلی سعادت نیا داد.در پنجاه و چهارمین جلسه شورای شهر اهواز که با دستور کار برگزاری  انتخابات هیات رییسه برگزار شد ؛ احمد باورصا پیشنهاد داد شیخ سعادت نیا نامزد ریاست شورای شهر اهواز شود. در ادامه آقایان اسکندر زنگنه ، حسین حیدری  و شیخ سعادت نیا کاندیدای ریاست شدند اما حسین حیدری در این میان از کاندیداتوری کناره گیری کرد تا انتخابات میان زنگنه و سعادت نیا برگزار شود و در نهایت شیخ سعادت با کسب یازده رای در مقابل ده رای اسکندر زنگنه به ریاست شورای شهر اهواز اننخاب شود. ارزانی بیرگانی نیز به عنوان نماینده دولت در جلسه حضور داشت. ناجی سواری نیز برای بار دوم با کسب پانزده رای به نایب رییس شورای شهر اهواز رسید. شیخ کاظم سواری و دکتر سلحشور کاندیدای منشی اول شدند. سلحشور منشی اول با 14 رای و شیخ کاظم سواری با 12 رای منشی دوم شد.غلامرضا سبزعلی تنها کاندیدای خزانه داری بود و 13 رای آورد. 8 رای دیگر باطله بود.
پایگاه خبری روزان نیوز برای شیخ سعادت نیا که چهره ای مردمی ، فرهنگی و اجتماعی است در این سمت مهم آرزوی موفقیت می کند و امیدواریم با پیگیری های ایشان روز به روز شاهد پیشرفت و ابادانی شهر اهواز باشیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد