عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۱۱۶۹
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۰
در راستای اجرای یکی دیگر از بسته های خدمتی طرح تحول نظام سلامت (طرح ارتقاء هتلینگ بیمارستانی) صبح یکشنبه ششم مهرماه 93، با حضور دکتر رمضان احدی قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و منابع، مهندس کمایی مدیر خدمات پشتیبانی دانشگاه و دکتر حیدری رئیس بیمارستان و جمعی از پرسنل و کادر بیمارستان سلامت، بخش های بازسازی و متحول شده بیمارستان سلامت شامل بخش های زنان، مردان 2 و اورژانس افتتاح شدند.
در ابتدای مراسم دکتر حیدری رئیس بیمارستان، ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و با اشاره به مشخصات و معرفی بیمارستان که یکی از مراکز مهم بیماران روانی جنوب غرب کشور میباشد و از استانهای همجوار نیز بیمارانی به این بیمارستان اعزام می شوند گفت: بیمارستان دارای 200 تخت فعال می باشد که با اجرای طرح تحول نظام سلامت بخش های زنان، مردان 2 و اورژانس بیمارستان بازسازی کامل شدند که در این راستا بالغ بر سه میلیارد و نهصد و چهل میلیون ریال هزینه شده است.

دکتر حیدری با اشاره به اینکه قبل از طرح تحول بعضی از اقلام داروها از بیرون تهیه می شد یادآور شد که کلیه داروهای مورد نیاز بیماران که بالغ بر 340 قلم میباشد توسط خود بیمارستان تهیه می شود و هیچ بیماری برای تامین دارو به خارج از بیمارستان اعزام نمی شود. همچنین روانپزشک و پزشک مقیم و اورژانس عمومی بیمارستان برای خدمت رسانی به بیماران در این طرح در نظر گرفته شده است.

دکتر احدی قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، نیز ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تشکر از خدمات و تلاشهای پرسنل و کادر درمانی بیمارستان سلامت، طرح تحول را فرصتی برای نوسازی زیرساختهای بهداشتی و درمانی کشور و استان دانست و اظهار داشت که با طرح تحول امنیت روحی و روانی به جامعه بر می گردد و خوشبختانه رضایتمندی خوبی در کشور و استان بوجود آمده است و مردم از اجرای این طرح رضایت دارند که امیدوارم با تلاش همکاران رضایتمندی مردم بیشتر شود.

در ادامه مهندس کمایی مدیر خدمات پشتیبانی دانشگاه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس بیان داشت که ما باید با کار و کوشش رهرو شهدا باشیم. وی افزود: طی سه بازدید قبلی صورت گرفته از اجرای طرح ارتقاء هتلینگ در بیمارستان سلامت، خوشبختانه شاهد همکاری خوب پرسنل و کادر مدیریتی بیمارستان بودیم و بیمارستان در پیشبرد طرح هتلینگ جزء اولین ها بوده است و ان شاالله در مرحله بعدی، اعتبارات بهتری جهت خرید تجهیزات مورد نیاز و بازسازی فضای فیزیکی بیمارستان اختصاص داده خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد