عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۱۱۷۲
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۶
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان پیرو سیاست های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اطلاعیه صادره از سوی معاونت مطبوعاتی این وزارتخانه در خصوص ساماندهی سایت ها، از تمامی سایت‌های خبری استان خوزستان خواست تا برای اخذ مجوز قانونی سایت‌های خبری اقدام نمایند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، تمامی سایت‌های خبری استان برای اخذ مجوز و ادامه فعالیت از امروز به مدت 40 روز فرصت دارند تا برای ثبت درخواست رسانه دیجیتالی خود به سامانه جامع رسانه‌های کشور به آدرس اینترنتی  e-rasaneh.ir مراجعه نمایند. متقاضیان پس از ثبت‌نام می‌توانند از طریق کد رهگیری ، مراحل ثبت‌نام را پیگیری کنند و به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اطلاع دهند.

 طبق قانون مطبوعات که مجلس شورای اسلامی آن را تصویب کرده، همه مطبوعات و نشریات مکتوب و رسانه‌های خبری دیجیتال مشمول این قانون هستند و همه متقاضیان سایت‌های خبری و خبرگزاری‌ها باید از هیئت نظارت بر مطبوعات مجوز بگیرند.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در راستای اهداف وزارت متبوع خواهان آن است تا تمامی سایت‌های خبری استان برای ادامه فعالیت خود مجوز بگیرند و دریافت این مجوز به سهولت میسر می‌باشد.

لازم به ذکر است، تمامی سایت‌های دارای مجوز می‌بایست طبق قانون مطبوعات نسبت به درج شناسنامه خود در صفحه اصلی سایت اقدام کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد