دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۱۸۱۳
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۸
آتش نشانان جهت یاری رساندن به شهروندان 26 نوبت از ایستگاههای عملیاتی خارج شدند
به گزارش بدرپرس به نقل از روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري کلانشهر اهواز : یکشنبه مورخ 94/11/11 آتش نشانان جهت یاری رساندن به شهروندان 26 نوبت از ایستگاه های عملیاتی خارج شدند.

در این روز پر حادثه بیشترین آمار امداد رسانی مربوط به حوادث حریق اماکن مسکونی با 9 مورد ، حبس افراد درون آسانسور یا اماکن با 6 مورد ، تصادف،واژگونی یا حریق خودرو با 5 مورد، و دفع حیوانات موذی یا وحشی 4 مورد و سایر حوادث 2 مورد میشد.

در این حوادث یک نفر بر اثر تصادف رانندگی فوت و 4 نفر در سایر حوادث جراحاتی برداشتند.

در چند روز اخیر حریق خودرو بیشتر به علت اتصالی برق داخلی آن صورت گرفته که لازم است رانندگان محترم نسبت به سالم بودن سیم پیچی برق خودروهایشان با مراجعه به برقکاران خودرو اطمینان حاصل نمایند و در صورت هرگونه خرابی آن را برطرف نمایند.

در خصوص حریق منازل مسکونی و تجاری کارشناسان آتش نشانانی با بررسی های بعمل آورده به این نتیجه رسیدند که طی چند ماه گذشته اتصالی برق یکی از عوامل اصلی حریق ها اعلام شده.لازم است ساکنین محترم منازل پس از استفاده از وسایل برقی آنها را از پریز برق جدا کرده و در زمان عدم استفاده از وسایل برقی آنها را در حالت خاموش قرار دهند.

استفاده از وسایل و کالاهای دارای استاندارد ملی سهم بسزائی در کاهش حوادث ایفا می کنند.
سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز آماده ارائه مشاوره های رایگان ایمنی در طول شبانه روز میباشد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد