دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۱۸۸۷
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۷
روز شمار انقلاب - سيزدهم بهمن 1357
بختيار در واكنش به استقبال عمومي مردم از ورود امام، پي‌درپي با انجام مصاحبه و صحبت در مورد برنامه‌های آتی خويش سعی در عادی جلوه‌دادن اوضاع دارد.
بختيار در واكنش به استقبال عمومي مردم از ورود امام، پي‌درپي با انجام مصاحبه و صحبت در مورد برنامه‌های آتی خويش سعی در عادی جلوه‌دادن اوضاع دارد. مردم امام، چشم و گوش به مدرسه‌ی علوی دوخته‌اند. جمعيت مشتاق به ديدار اما آنقدر زياد هستند كه كوچه‌های اطراف مدرسه‌ی علوی مملو از آدم شده است. مردم پارچه‌های دست‌نويسی روی ديوار‌ها نصب كرده‌اند كه روی‌شان نوشته‌شده: «زيارت قبول، با يك بار زيارت امام اين توفيق را به ديگران هم بدهيد»

-      قرارداد خرید 10 میلیارد دلار اسلحه از آمریکا لغو شد.
-      به موجب یادداشت تفاهمی که بین "اریک فن ماربد" نماینده وزارت دفاع آمریکا و ارتشبد " طوفانیان" امضا شد، ایران از دریافت 16 فروند هواپیمای اف 16، بیست فروند هواپیمای اف 4 ، هفت فروند آواکس، تعداد زیادی موشک و چندین دستگاه رادار که قبلاً سفارش داده بود، صرف نظر کرد.
-      اسرائیل از بازگشت امام‌خمینی(ره) به ایران شدیداً ابراز نگرانی کرد.
-      خبرگزاری فرانسه:یک ژنرال ارتش به دیدار امام رفت
-      امام:دولت را بزودی معرفی می کنم
-      صف یک کیلومتری در اطراف منزل امام
-      امام : دولت فعلی فاسد و غیر قانونی است و باید برود
-      بخیتار:اوضاع امروز نتیجه 25 سال دیکتاتوری است
-      یک مقام ساواک ترور شد
-      1میلیارد و 470 میلیون دلار به سویس رفته است
-      شاه ساکت استنام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد