عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۱۱۹۲
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۲
دكتر عبدالحسن مقتدايي استاندار خوزستان با اهدا و ارسال لوح تقدير نامه از انتخاب شركت گاز استان خوزستان در زمره دستگاه هاي برتر استان در سال 1393خبر داد.
ايشان ضمن قدرداني و ابراز مراتب سپاس خويش از زحمات و تلاشهاي صادقانه مهندس حسيني نژاد مدير عامل شركت گاز استان خوزستان و مجموعه سختكوش ايشان در ارائه خدمات  مطلوب و تسهيلات گازرساني به مردم شريف خوزستان ابراز داشتند:نتيجه تدابير ارزشمند مديريت عامل گازاستان و كوشش مجدانه آحاد آن مجموعه موجب گرديده ،دستگاه مربوطه در زمره دستگاه هاي برتر سال 1393 استان در زمينه  خدمت رساني به مردم و رضايت ارباب رجوع قرار گيرد .
دكتر مقتدايي بار ديگر با قدرداني از مديريت و تمامي كاركنان شركت گاز استان خوزستان اظهار داشتند:اميد است با بكار گيري  تمام ظرفيتها ي موجود در انجام وظايف سازماني  و شغلي ،مسئوليتهاي قانوني ،حفظ حقوق مردم ،پيشرفت نظام اداري  و اعتلاي اهداف بلند نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران بيش از پيش موفق بوده و همواره شادابي و نشاط را در محيط كار خويش ترويج نماييد.
لازم به ذكر است شركت گاز استان خوزستان در هشت سال اخير بطورمتوالي مفتخر به كسب عنوان برتر طرح تكريم ارباب رجوع و جشنواره شهيد رجايي در سطح استان شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد