عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۱۱۹۵
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۹
فرماندار اهواز به همراه جمعی از مسولین شهرستان از اردوگاه متکدیان اهواز بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اهواز اسماعیل ارزانی بیرگانی فرماندار در این بازدید از مراکز مختلف این اردوگاه دیدن و از نزدیک در جریان فعالیت شهرداری اهواز در این خصوص قرار گرفت .
وی با اشاره به اینکه وجود متکدیان باعث مخدوش شدن چهره شهر می گردد خاطر نشان کرد : استمرار در جمع آوری متکدیان به مناسب سازی چهره شهر کمک می نماید.
فرماندار اهواز با اشاره به اینکه در جمع آوری متکدیان علاوه بر شهرداری و نیروی انتظامی نمایندگان بهزیستی ، کمیته امداد ، دانشگاه علوم پزشکی ، فنی و حرفه ای حضور دارند اظهار امیدواری کرد با تعامل و همکاری همه جانبه شاهد فعالیت بیش از پیش این ستاد باشیم .
وی فرهنگ سازی در خصوص کمک به افراد مستحق و مراکز مورد تأیید از جمله کمیته امداد و بهزیستی را حائزاهمیت دانست و افزود : روحیه کمک به نیازمندان در مردم ما به شایستگی وجود دارد اما این اقدامات باید از مجرای درست انجام شود تا باعث سودجویی برخی افراد که مستحق کمک نیستند نشود.
گفتنی است در این بازدید صادقی معاون دادستان ، سرهنگ صفری جانشین فرماندهی انتظامی ، عالی پور معاون خدمات شهری شهرد اری ، زارع زاده معاون عمرانی فرمانداری ، آهن جان معاونت فرهنگی شهرداری ، خباز مدیر کل کمیته امداد ، خجسته رئیس اداره بهزیستی اهواز نیز حضور داشتند .
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد