عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۱۱۹۷
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۳
معاونت مهندسی آبفا خوزستان خبر داد :
معاون مهندسی و توسعه آبفای خوزستان گفت : بمنظور تعیین تکلیف پیمانکاران طرح های مختلف استان بخصوص پروژه های اوراق مشارکت، عملکرد پیمانکاران، مشاوران و مجریان طرح های فعال و نیمه فعال استان مورد ارزیابی قرار می گیرد.
به گزارش واحد خبر روابط عمومی آبفای خوزستان امیر امیدی در حاشیه بازدید از پروژه های آبادان و خرمشهر گفت : این بازدیدها با هدف بررسی موانع و مشکلات اجرایی طرحها و تعیین اولویت تکمیل طرح ها با هدف بهره مندی سریعتر شهروندان و همچنین ایجاد هماهنگی بیشتر بین عوامل اجرایی پروژه ها و بهره بردار صورت می گیرد.
وی ارزیابی مستمر عملکرد عوامل اجرایی طرح ها از جمله پیمانکاران، مشاوران و مجریان طرح ها را در بازدهی بیشتر طرح های اوراق مشارکت و جلوگیری از ضرر و زیان بسیار حائز اهمیت دانست و افزود : در بازدیدهای میدانی انجام شده مشکلات و موانع اجرایی طرح ها بررسی و برای رفع آنها چاره اندیشی می شود.  
امیدی اذعان نمود : بسیاری از پروژه های فاضلاب اوراق مشارکت بیش از 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارند که در صورت تامین اعتبارات مورد نیاز از محل فروش مرحله سوم اوراق مشارکت، در مدت زمان پیش بینی شده تکمیل و به بهره برداری می رسند. 
معاون مهندسی آبفای خوزستان در بازدید اخیر خود از ایستگاه پمپاژ فاضلاب در حال ساخت مسکن مهر 118 هکتاری، خط انتقال 1000 میلیمتر آب و 600 میلیمتر فاضلاب میدان ثامن الائمه ، دو خط انتقال 1000 میلیمتر تصفیه خانه پیشرفته فاضلاب و خطوط شبکه فاضلاب خیابانهای مهر و سه راهی شطیط (محل احداث ایستگاه پمپاژ اصلی فاضلاب آبادان) و همچنین شبکه و ایستگاه پمپاژ منطقه کوت شیخ خرمشهر و ایستگاه های پمپاژ فاضلاب میدان دروازه ، محرزی و حاشیه کارون در خرمشهر بازدید و از نزدیک در روند اجرای این طرح ها قرار گرفت. 
وی در بازدید از احداث شبکه فاضلاب کوی عباره خرمشهر که از مناطق مشکل دار خرمشهر در بخش فاضلاب بشمار می آید اظهار داشت : شبکه فاضلاب منطقه عباره 35 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بمنظور رفع مشکل دیرینه فاضلاب این منطقه تا کنون 4200 متر خطوط شبکه و انشعاب و 3 مهنول پمپ بطور موقت احداث و به بهره برداری رسیده است.   
امیدی خاطر نشان کرد : پس از ارزیابی طرح های بازدید شده توسط کمیته مورد نظر ، تصمیمات لازم برای تعلیق ، پایان یا ادامه همکاری با پیمانکاران اجرایی طرحهای اوراق مشارکت اخذ و به آنان ابلاغ خواهد شد.  
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد