دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۲۰۳۲
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۸
رئیس اتاق بازرگانی ایران جزئیاتی از یکی از قراردادهای اخیر ایران با ایتالیایی‌ها را تشریح کرد.

به گزارش بدر پرس به نقل از اقتصادنیوز، محسن جلالپور در مورد این قرارداد توضیح داده که قرار است با این قرارداد به کمک ایتالیایی‌ها، در جزیره کیش یک زمین هاکی روی یخ  و یک آکواریوم آب 1.5 میلیون لیتری ساخته شود.

در میان قراردادهای ریز و درشتی که درسفر ایتالیا و فرانسه منعقد شد، قراردادشرکت گردشگری می‌کامال کیش با یک شرکت ایتالیایی برایم خوشحال کننده بود. در این قرارداد، ساخت بزرگ‌ترین آکواریم آبی منحصربه فرد خاورمیانه که حجم ذخیره سازی1.5 میلیون لیترآب را دارد همراه با قرارداد ساخت تله کابینی پیشرفته به طول سه کیلومتر، ساخت تونل باد با ارتفاع پروازی ۱۱ متر و ساخت بزرگ‌ترین زمین هاکی روی یخ به مساحت ٣۶٠٠مترمربع مطابق با استانداردهای جهانی والمپیک به ارزش ۳۰ ملیون یورو پیش بینی شده که حداکثر طی دوسال آینده درپروژه مربوطه درکیش احداث وراه اندازی خواهد شد. 

این قرارداد از این جهت مسرت بخش است که هم برای فرزندان این مرزوبوم، امکان دسترسی به چنین تفریحاتی رافراهم می‌کند وهم به کیش، جذابیت بیشتری برای جذب سرمایه گذار خواهد داد. 

توریسم یکی از مهم‌ترین بسترهای سرمایه گذاری است که با توجه به زیرساخت‌ها وظرفیت خدادادی کشورمی تواند با سرمایه گذاری نسبتا اندک، موجب اشتغال وارزآوری فراوان شود. 

هرچند در زمینه زیرساخت‌های گردشگری ضعف داریم و گاهی این موضوع باعث کاهش جذابیت سفر به مناطق مختلف می‌شود اما امسال توقع می‌رود که از میزان سفرهای خارجی بکاهیم و به جای گردش در خارج از این مرز وبوم، کمی هم به گردشگری داخلی ارج نهیم. خیلی از شهرهای ما اگرچه برای گردشگری مجهز نیستند اما صفای خاصی دارند. این صفا را هیچ کجا، آن طرف مرز‌ها نمی‌شود پیدا کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد