دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۲۰۳۸
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۳
وزیر کشور با اشاره به مذاکرات با شورای نگهبان:
وزیر کشور با اشاره به مذاکرات با شورای نگهبان و اطلاعات دریافتی‌اش گفت که تعداد افراد تأیید صلاحیت شده، «عدد امیدوارکننده‌ای است» .
به گزارش بدرپرس، عبدالرضا رحمانی فضلی، تأکید کرد که شورای نگهبان با وزارت کشور درباره موضوع تأیید صلاحیت کاندیداها «خیلی همکاری» کرده و «نتیجه این تعامل خوب بود» . وی با اشاره به «مذاکرات و دیدارهای» خود با دبیر شورای نگهبان، افزود: «با آقای جنتی توافق کردیم که اگر به جایی رسیدیم که دیدیم حقی ضایع می‌شود، نماینده‌ای گذاشته و مسئله را پیگیری کنیم». 

وزیر کشور گفت که براساس اطلاعاتی که به او داده شده و «تا زمانی که شورای نگهبان اعلام نکند»، اجازه ندارد عدد آن را اعلام کند، تعداد کاندیداهای تأیید صلاحیت‌شده «عدد امیدوارکننده‌ای است». 
رحمانی فضلی ابراز امیدواری کرد که «حداقل رقابت شکل گیرد و حجم قبول‌شدگان هم به گونه‌ای باشد که حداقل حقوق ضایع شود». سیامک ره‌پیک، سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات، قبلا اعلام کرده بود «مرحله اولیه» نظر شورای نگهبان در مورد صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس ۱۶ بهمن اعلام می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد