دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۲۱۵۱
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۹
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اهواز:
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: افزایش ظرفیت ها برای پذیرش بیماران و ارائه خدمات به آنها یکی از اولویت های وزارت بهداشت و درمان است.

به گزارش بدر پرس، نادر صاکی ظهر امروز در آیین افتتاح بخش های آنژیوگرافی، مراقبت های نوزادان، جراحی فک و صورت و پوست بیمارستان امام خمینی اهواز اظهار کرد: با توجه به اینکه طرح تحول سلامت در تمام ابعاد پیشرفته است، زیرساخت های درمانی را هدف اصلی خود برای ارتقا قرار داده است.

وی افزود: به دلیل شیوع بیماری های غيرواگير در سطح کشور، ظرفیت ها برای پذیرش و بیماران و ارائه خدمات به آنها یکی از اولویت های وزارتخانه است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اهواز تصریح کرد: یکی از این واحدها که به عنوان آنژیوگرافی برای تحت نظر گرفتن بیماران در بیمارستان امام خمینی اهواز در نظر گرفته هم از نظر تجهیز و هم از نظر افزایش ظرفیت به عنوان یکی از اولویت ها تشخیص داده شده است.

صاکی اضافه کرد: با حمایتی که از هتلينگ در طرح تحول نظام سلامت انجام شده طی مدت زمان کوتاهی با فعالیت های بسيار چشمگیر مسئولان بیمارستان امام خمینی، این تلاش به موفقیت رسیده و همچنان با افتتاح طرح های جدید مشکلات استان را در بخش درمان کاهش می دهیم.

وی با بیان اینکه در طول دهه فجر ۱۲۴ طرح به عنوان یک فعالیت متمرکز افتتاح شده است، یادآور شد: عمده این طرح ها در بخش درمان و بهداشت هزینه شده که همه اینها در جهت افزایش رفاه و کاهش معضلات بیماران در رابطه با بخش درمان است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اهواز عنوان کرد: طرح تحول سلامت در تمام بیمارستان های دانشگاهی و غیر دانشگاهی متمرکز است و گسترش خدمات درمانی و بهداشتی در سراسر استان به همین شکل ادامه دارد و که با این گسترش مراجعات به مرکز کاهش می یابد.

کامبیز معصومی رئیس بیمارستان امام خمینی اهواز نیز در این مراسم اهواز اظهار کرد: بخش آنژیوگرافی این بیمارستان هم از لحاظ فیزیکی و هم تجهیزات به طور کامل بازسازی شده است.

وی افزود: بخش آنژیوگرافی به عنوان بخش پشتیبانی برای سی سی یو مورد استفاده قرار می گیرد و اعتبار آن از محل اعتبارات فرآیند هتلينگ در قالب طرح تحول نظام سلامت در نظر گرفته شده است.

رئیس بیمارستان امام اهواز تصریح کرد: برای اجرای  این طرح، سه ماه زمان صرف و ۸۷۰ میلیون ریال برای آن هزینه شده و ظرفیت آن ۲۵ نفر است.

معصومی اضافه کرد: بسیاری از زیرساخت های از جمله سیستم فاضلاب و سرویس بهداشتی به طور کامل بهسازی شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد