دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۲۲۰۳
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۶
نظام پيشنهادات شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران در دوازدهمين همايش و ششمين جشنواره نظام پيشنهادها رتبه سوم را به خود اختصاص داد .
به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز گچساران ، دبير نظام مشاركت این شرکت گفت  : براساس ارزيابي‌هاي به عمل آمده توسط سازمان جهاد دانشگاهي تهران و دبيرخانه دوازدهمين همايش و ششمين جشنواره ملي نظام پيشنهادها ، رضا معين‌زاده ،‌فريدون صادقي ، ‌علي پناه رستم‌زاده ،‌ سيد فاخر موسوي علي نجمي و علي پورحقيقي از شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران موفق به دریافت لوح  تقدیر و تندیس در این رقابت شدند .  

علي ناركي خاطر نشان کرد :  پيشنهادهای اسفنديار عليزاده و حمزه صبري ، دو تن دیگر از کارمندان این شرکت، تحت عنوان  بررسي رابطه نظام پيشنهادها با عملكرد شغلي كاركنان  شركت بهره‌برداري نفت و گاز گچساران نیز از دیگر مواردی بود که در این همایش از آنها تقدیر به عمل آمد. 

 وی تصریح کرد :  از زمان استقرار نظام مشاركت شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران در سال 1380 ، بيش از 46 هزار پيشنهاد از سوي كاركنان اين شركت به دبیرخانه ارائه شده كه از اين تعداد بالغ بر يك هزار و 600 پيشنهاد آن عملياتي شده است و سود و صرفه اقتصادي حاصل از آن افزون بر 7 هزار میلیارد برآورد می شود .  

گفتنی است دوازدهمين همايش و ششمين جشنواره نظام پيشنهادها 13 و 14 بهمن ماه با حضور 20 وزارتخانه به میزبانی سازمان جهاد دانشگاهی در تهران برگزار شد .
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد