دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۲۳۴۶
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۸
استاندار خوزستان:
استاندار خوزستان گفت: ارزش هر سازمان به دانش، تجربه و منابع انسانی آن است.
به گزارش بدر به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران دکتر عبدالحسن مقتدایی روز چهارشنبه در آیین افتتاح و بهره برداری از ساختمان پایگاه عملیاتی شرکت، به نقش مدیریت در توسعه، پیشرفت و تعالی سازمانی اشاره کرد و افزود: مدیران باید بتوانند از فرصت ها به نحو مطلوب  استفاده نمایند و در تصمیم گیری ها جسارت داشته باشند.
 
 وی با بیان اینکه مدیران موفق مدیرانی هستند که نیازهای سازمان خود را به خوبی درک کنند و بتوانند با شرایط سخت کنار آیند، افزود: مدیران برای روز آمد بودن می بایست به نرم افزار و سخت افزار منطبق با دانش روز مجهز و  دارای ایده و فکر نو  باشند.

مقتدایی ضمن تقدیر از تلاش های سختکوشان صنعت حفاری در روند توسعه این صنعت راهبردی، اظهار کرد: امروز شاهد یکی از دستاوردهای موفق مهندسان و کارشناسان این شرکت با استفاده از توانمندی های بخش خصوصی در احداث یکی از ساختمان های اداری با بکارگیری استانداردهای روز آمد سازه ای و معماری در استان هستیم.

استاندار خوزستان توجه به کیفیت کار در اجرای پروژه ها را مورد تاکید قرار داد و گفت: ساختمان تازه ساخت شرکت ملی حفاری ایران به لحاظ معماری می تواند در ساخت و سازهای اداری استان الگو قرار گیرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد