دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۲۳۹۲
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۷
وزیر سابق اطلاعات در مشهد:
امیدوار سازی کاذب مردم یعنی اینکه زمانی که قرارداد پاریس بسته شد، روی خرید هواپیما تاکید شد، در حالی که در کشور فقط حدود 5 درصد از هواپیما استفاده می کنند و فقط نصف آن ها مسئولان دولتی هستند. یعنی دست بالا 3 درصد مردم از این قرارداد پرطمطراق استفاده خواهند کرد.
به گزارش بدر پرس، حجت الاسلام حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات در گردهمایی مبلغین و روحانیون که در مسجد العلی مشهد برگزار شد به ایراد سخن پرداخت که اهم مطالب طرح شده توسط وی بدین شرح است:
 
برای تشخیص و شناسایی نفوذ، بی تعارف بگویم، بررسی شخصیت معاویه بسیار راهگشاست. معاویه صفت های امروز شاید در جنگ و انقلاب هم پست و مسئولیت های کلیدی داشته باشند، ولی همیشه دنبال قدرت و حکومت و سلطنت بودند.
 
یک نفر جدیدا دستگیر شده که وظیفه داشته در تمام کشور شبکه راه اندازی کند و با ارتباط با خواص و نخبگان آن ها را همسو کند تا در بزنگاه ها از انها استفاده نماید.
 
زمانی که سفارت انگلیس تعطیل شد، حدود 50 نفر انگلیسی و بقیه ایرانی بودند و در فتنه 88 آنها طیف قابل توجهی از خواص را در کشور مدیریت می کردند و الان با کمال تاسف سفارت انگلیس راه افتاد و حتی خسارت شیشه های شکسته مشروب شان را هم دولت جبران کرد.
 
نفوذ یعنی تغییر باورها، و برای درک بهتر، جملات دوساله گذشته مسئولان را ببینید: چند بار به جای کلمه استکبار که در کلام امام و رهبری مطرح و رایج است، می گویند ایالات متحده امریکا و حتی کلمه آمریکا را به تنهایی مطرح نمی کنند.
 
با اشراف اطلاعاتی کامل می گویم که 400 نفری که الان بدهکارهای بانکی هستند، همه آن ها در زمان دولت سازندگی شکل گرفتند و همچنان  بدهکار هستند درحالی میلیارد هستند.
 
نفوذ دو نوع است: موردی و جریانی. موردی اینکه فرد خاصی رو جاسوس قرار میدهند. اما در نفوذ جریانی ایجاد شبکه است و کارها تحت برنامه ی شبکه ای پیش میرود. از نمونه های بارز نفوذ موردی ترور دانشمندان هسته ای بود. مصداق دیگر نفوذ موردی بحث ترور شخصیتی است که دو کار دشمن در آن انجام میدهد. اول اینکه افرادی رو در اطراف شخصیت های مورد اعتماد و تاثیر گذار در مردم قرار می دهد تا او را منکوب کند. از نمونه های این ترور شخصیتی در قبل از انقلاب جریانی بود که اطراف شهید مطهری رو احاطه کرد که در این زمینه باید پژوهشی صورت بگیرد. و همینطور در زمان حاضر جریان تخریب حضرت آیت الله مصباح از همین موارد است. جریان بعدی نفوذ،  نفوذ در افکار شخصیت هاست که مصداق دانشگاهی آن سروش و مصداق حوزوی آن کدیور است. که دشمن با التقاط فکری در این افراد به اهدافش رسید.
 
اولین اقدام دستگاه نفوذ، تهدید و ایجاد ترس است.
 
چه کسانی گفتند با تایید برجام، کشور از جنگ نجات پیدا کرد. چرا مسولان نظامی کشور، آقای ظریف را قبل از مذاکرات برای بازدید تجهیزات نظامی کشور بردند؟
 
آیات 51 تا 56 سوره مائده به برجام مرتبط است: ای کسانی که ایمان آورده اید یهود و نصاری را ولی خود قرار ندهید. و یهود و نصاری فعلی ، غیر از آمریکا و اسراییل است؟!
 
ده روز بعد از دیدار اخیر پوتین با رهبر معظم انقلاب از CIA امریکا برای بنده گزارشی اوردند: موج و ولوله عجیبی بین انها افتاده که چطور پوتین چنین کاری کرده است و بین آقا و پوتین چه حرف هایی رد و بدل شده است.
مصلحی
دشمن روی حساسیت سنجی خیلی کار می کند. کسانی که دنبال نفوذ هستند ، تلاش می کنند  نسبت به دشمن حساسیت زدایی کنند.
 
زمانی که مردم برای تشییع شهدای غواص آمدند، همه رسانه های بیگانه و حتی سازمان های امنیتی بهت زده شدند و تعجب کردند که با این همه کار نتوانستند حساسیت مردم ایران را نسبت به دشمن کم کنند. جالب است بدانید که به همین خاطر بود که برخی مسئولان نگذاشتند شهدای منا در تهران تشییع شود.
 
امیدوار سازی کاذب مردم یعنی اینکه زمانی که قرارداد پاریس بسته شد، روی خرید هواپیما تاکید شد، در حالی که در کشور فقط حدود 5 درصد از هواپیما استفاده می کنند و فقط نصف آن ها مسئولان دولتی هستند. یعنی دست بالا 3 درصد مردم از این قرارداد پرطمطراق استفاده خواهند کرد.
 
در دولت اصلاحات در سازمان اطلاعات کشور تیم استکبار مستقیم مستقر بود و به هیچکس اجازه نمی دادند که به انها کاری داشته باشند و مستقیم اطلاعات در اختیار و در مشت دشمن بود
 
بناکردن جریان اعتدال بزرگترین حرکت برای تقابل با خط امام راحل است
برچسب ها: مصلحی ، منا ، تشیع ، مسئولین
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد