دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۲۴۲۲
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۶
اصلاح‌طلبان خوزستان تا امروز به هیچ جمع‌بندی برای ارائه لیست نرسیده‌اند و اختلافات گسترده آن‌ها را دچار سردرگمی کرده است.

به گزارش بدر پرس، این روز‌ها با نزدیک شدن به زمان آغاز رسمی تبلیغات انتخابات تکاپوی گروه‌های سیاسی برای ارائه لیست ائتلافی افزایش یافته است.

اصول‌گرایان خوزستان با برگزاری چندین جلسه در حال نزدیک شدن به جمع‌بندی برای ارائه لیست واحد هستند و در این هفته احتمالا لیست کاندیداهای این گروه در شهرهای مختلف نهایی خواهد شد.

اما اصلاح‌طلبان خوزستان که عطش زیادی برای بازگشت به جریان سیاسی استان دارند در زمان ثبت‌نام با راه‌اندازی سونامی ثبت‌نام سیاست زیر فشار قرار دادن و ایجاد هزینه برای شورای نگهبان در زمینه ردصلاحیت را دنبال کردند اما با قاطعیت و جدیت شورای نگهبان در رسیدن به اهداف خود ناکام ماندند.

شورای نگهبان با رد افراد مسئله‌دار و فاقد صلاحیت از طیف‌های مختلف و بدون در نظر گرفتن تعلقات سیاسی آن‌ها، ایجاد هرگونه شائبه‌ای را در خصوص طرف‌داری از جریان خاص را خنثی کرد.

اصلاح‌طلبان بعد از اعلام نتیجه صلاحیت‌ها با وجود چندین جلسات محفلی تا این لحظه نتوانسته‌اند به جمع‌بندی در خصوص ارائه لیست انتخاباتی برسند.

قدرت‌طلبی برخی افراد وابسته به این جریان و همچنین وجود تعارض جدی بین گروه‌های وابسته به جریان اعتدال (دولت) و فعالان جبهه منحله مشارکت و کارگزاران سازندگی، باعث شده که تمام تلاش‌های گروه برای ارائه لیست ائتلافی با ناکامی مواجه شود.

اما آنچه که در فضای انتخاباتی استان در روزهای گذشته روی داده آغاز علنی تبلیغات توسط برخی نامزد‌هاست به طوری که این روز‌ها مردم شاهد پمپاژ شبانه انواع کارت‌ها و تراکت‌های جورواجور در حیاط منازل خود هستند.

حضور پررنگ نامزدهای انتخابات مجلس در محافل مختلف به ویژه فاتحه‌خوانی باعث دردسرهای جدی برای متولیان و خانواده‌های متوفیان در این روز‌ها شده است.

پهن کردن سفره‌های رنگارنگ در منازل برخی افراد معروف در شهر‌ها با هزینه نامزد‌ها این روز‌ها به ترفند جدید تبلیغات انتخاباتی تبدیل شده است.

اما آنچه که این روز‌ها باعث نگرانی شده ورود برخی سایت‌های مسئله‌دار و بعضا بی‌نام و نشان به بحث‌های روز سیاسی و تخریبی است به طوری که برخی سایت‌ها که اتفاقا دارای مجوز از وزارت ارشاد هستند اما تک نفره اداره می‌شوند با انعکاس اخبار تخیلی و بعضا جهت‌دار به شدت بر طبل تفرقه‌افکنانه و تخریبی علیه جریان اصول‌گرا می‌کوبند.

این سایت‌ها با انتشار برخی اخبار دروغ همچون احتمال تایید صلاحیت برخی چهره‌ها به شکل نوینی در حال اخاذی از برخی افراد و جریانات هستند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد