دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۲۵۴۷
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰
مدیرکل هواشناسی خوزستان :
مدیرکل هواشناسی خوزستان از افزایش آلاینده های هوا در استان در پی پایداری جو و وضعیت وارونگی دما خبر داد.

کوروش بهادری در گفت و گو با خبرنگار بدر پرس ، با اشاره به افزایش میزان آلاینده ها در چند روز آینده اظهار کرد: اکنون جوی پایدار بر آسمان استان حاکم است؛ در وضعیت پایداری جو و با ایجاد حالت وارونگی دما یا اینورژن، آلاینده ها به شهر باز می گردند و نمی توانند از جو پایداری که بر آسمان حاکم است عبور کنند و بدین ترتیب میزان آلاینده ها افزایش می یابد.

وی افزود: طی چند روز آینده به دلیل تداوم پایداری جو، میزان آلاینده در استان خوزستان افزایش خواهد یافت.

مدیرکل هواشناسی خوزستان عنوان کرد: از فردا(سه شنبه) نیز روند افزایش دما بین 8 تا 10 درجه سانتی گراد را در بیشتر نقاط استان خواهیم داشت ولی از اواخر هفته آینده با ورود امواج ناپایدار شاهد بارندگی خوبی خواهیم بود.

وی ادامه داد: شهروندان نیز در روزهایی که با افزایش آلاینده های هوا رو به رو هستیم، نکاتی بهداشتی را رعایت کرده و از جا به جایی های غیرضروری و همچنین تردد با خودروهای کم سرنشین در شهر خودداری کنند.

همچنین دمای فعلی اهواز را 20 درجه بالای صفر و این نوسان دمایی بین 9 تا 24 درجه سانتی گراد گزارش شده است.
بهادری افزود:در حال حاضر شوشتر با 21 درجه سانتی گراد و دهدز با 10 در جه سانتی گراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین  ایستگاه می باشند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد