دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۲۵۵
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۰
رئیس کمیسیون انرژی مجلس اعلام کرد: وزارت نفت پذیرفت، کلیه قبول شدگان آزمون استخدامی شرکت ملی نفت به تدریج جذب شوند.
به گزارش بدرپرس به نقل از تسنیم علی مروی درباره تعیین تکلیف معترضان به نتیجه آزمون استخدامی شرکت ملی نفت اعلام کرد: علی‌رغم محدودیت جذب نیرو انسانی در وزارت نفت، با تلاش کمیسیون انرژی مجلس، جدیت و پیگیری وزیر نفت و همیاری معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری مشکل شرکت کنندگان در آزمون استخدامی نفت حل شد.
نمایند مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بر اساس توافق صورت گرفته مقرر شد که قبول شدگان در آزمون استخدامی به تدریج و در یک بازه زمانی مشخص به استخدام شرکت ملی نفت ایران درآیند.
 اردیبهشت سال 92 شرکت ملی نفت ایران پیرو اطلاعیه سراسری قبلی این شرکت، اقدام به برگزاری آزمون استخدامی کرد. نتایج اولیه این آزمون با تأخیر فراوان اعلام شد و پاییز، زمان انجام مصاحبه پذیرفته شدگان تعیین شد. یک ماه پس از برگزاری مصاحبه قرار بود از چهار هزار داوطلب پذیرفته شده نیمی به عنوان پذیرفته شده نهایی انتخاب شوند اما علی‌رغم اطلاعیه‌های مداوم شرکت ملی نفت و وزارت نفت مبنی بر تعیین تکلیف این افراد هیچ اقدامی صورت نگرفت.
همین موضوع موجب شد که داوطلبان با تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی و نوشتن نامه‌های سرگشاده به مسئولان خواستار روشن شدن وضعیتشان شدند، بر همین اساس نیز حمید رسایی؛ عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی از وزیر نفت دعوت کرد تا در این باره پاسخگو باشد.
اما پیش از ارائه توضیحات بیژن نامدار زنگنه درباره تعیین تکلیف این تعداد داوطلب به نمایندگان مجلس، شرکت ملی نفت با صدور اطلاعیه ای نتایج آزمون استخدامی سال 1392 را اعلام کرد.
اگرچه طبق اعلام قبلی قرار بود دو هزار و 676 نفر از شرکت کنندگان جذب شوند اما وزارت نفت حد نصاب مصاحبه و شایستگی را از 40 به 65 درصد افزایش داد که با این کار  حدود 1700 نفر از پذیرفته شدگان از استخدام باز مانده‌اند. این درحالیست که طبق قوانین استخدام دولتی و به صورت خاص قوانین وزارت نفت، حدنصاب نمره 40 از 100 است.
همین امر نیز موجب شد که دوباره قبول شدگان این آزمون در روزهای اخیر دوباه مقابل شرکت ملی نفت ایران و مجلس تجمع کنند. همچین هم حمید رسایی؛ نماینده مردم تهران نیز در صدد سؤال از وزیر نفت برآمد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد