دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۲۵۵۳
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۵
رئیس اداره تعمیرات ساختمان شرکت ملی حفاری ایران از بازسازی کامل اردوگاه دستگاه حفاری دریایی مورب در اهواز خبر داد.
یوسف خطیب زاده در این باره گفت: به روال معمول بازسازی اردوگاه های دستگاه های حفاری در موقعیت عملیاتی استقرار دکل ها صورت می گیرد.

 وی ادامه داد: همزمان با جابجایی دکل حفاری مورب از موقعیت سکوی نفتی ابوذر در آب های خلیج فارس به اهواز برای بازسازی و نوسازی، اردوگاه آن نیز به یارد تعمیرات کارگاه شماره یک شرکت انتقال یافت.  

 خطیب زاده افزود: بازسازی و تعمیر اردوگاه این دستگاه در شرایط گرمای هوا  و اوج شرجی فصل تابستان با تلاش متخصصان و کارکنان این اداره در مدت چهار ماه به نحو مناسب انجام گردید.

 رئیس اداره تعمیرات ساختمان شرکت ملی حفاری ایران اظهار کرد: این تعمیرات در نوع خود از شاخص ترین فعالیت های این اداره در سال جاری به شمار می آید که بالغ بر 40 نفر به طور مستمر در انجام  آن مشارکت داشتند.

 وی گفت: در فرآیند این بازسازی، پوشش های داخلی، بدنه، کف  و تاسیسات برقی و لوله کشی آب کاروان ها تعویض و فرسودگی شدید بدنه خارجی انها مرمت شد.

 خطیب زاده توضیح داد: این اداره مسئولیت بازسازی اردوگاه های حفاری و تعمیر و نگهداری اماکن اداری، منازل سازمانی و تاسیسات زیربنایی شهرک های مسکونی و کارگاه های عملیاتی شرکت را بر عهده دارد و دارای واحدهای نجاری، جوشکاری، برق، لوله کشی، تهویه، بنائی، رنگ آمیزی و تاسیسات است.

 رئیس اداره تعمیرات ساختمان شرکت ملی حفاری ایران در همین ارتباط افزود: براساس ارزیابی های به عمل آمده عملکرد امسال این اداره در اجرای پروژه های تعمیرات و نگهداری نسبت به مدت مشابه پارسال رشد 60 درصدی داشته است.

 وی یادآور شد: در زمان حاضر تعمیرات ساختمانی و بازسازی اردوگاه های دکل های خشکی ناوگان حفاری شرکت در دستور کار قرار دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد