دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۲۵۶۱
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۷
اداره ورزش و جوانان استان از دکتر ایدنی به پاس حمایت بی دریغ از ورزش کارکنان و اهمیت دادن به ورزش های قهرمانی و همگانی تقدیر کرد
مدیریت تربیت بدنی دانشگاه از اهداء لوح سپاس اداره کل ورزش و جوانان استان به دکتر ایدنی رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور به دلیل حمایت بی دریغ از ورزش پرسنل دانشگاه و اهمیت به توسعه ورزش قهرمانی و همگانی خبر داد و افزود: به مناسبت ایام الله دهه فجر اداره کل ورزش و جوانان استان با همکاری شرکت نفت و دانشگاه جندی شاپور اهواز،  مسابقات ورزشی را با هدف حفظ سلامتي، افزایش شادابي و نشاط كاركنان، جهت کلیه کارکنان ستادی دولت در سطح استان برگزار نمود که در این مسابقات دانشگاه علوم پزشکی اهواز تنها سازمانی بود که در پنج رشته شرکت و هر پنج رشته مقام های اول تا سوم را کسب کرد.

بهمنش بیان داشت: در مراسم اختتامیه این مسابقات که در روز چهارشنبه 21 بهمن ماه در اداره ورزش و جوانان کل استان برگزار گردید، لوح سپاس به دکتر ایدنی رئیس دانشگاه به پاس حمایت بی دریغ از ورزش کارکنان و اهمیت دادن به ورزش های قهرمانی و همگانی اهداء گردید.

وی افزود: در رشته شنای خانم ها با کسب پنج مدال طلا و یک مدال نقره توانستیم مقام اول این رشته را کسب نمائیم. همچنین خوشبختانه موفق به کسب عنوان نائب قهرمان در رشته دارت خانم ها، در رشته تنیس روی میز آقایان مقام سوم تیمی ومقام های اول و دوم انفرادی و در رشته فوتسال آقایان مقام سوم را کسب نمودیم.

مدیرتربیت بدنی دانشگاه اضافه کرد: در مجموع دانشگاه جندی شاپور اهواز موفق به کسب مقام دوم این مسابقات شد.

بهمنش در پایان با تشکر و قدردانی از مشارکت پر شور کارکنان دانشگاه در این مسابقات و تشکر از تمام کسانی که با همکاری و مساعدت موجب کسب این نتایج شدند، اسامی برندگان مسابقات را به شرح زیراعلام نمود:

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد