دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۲۵۷۳
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۶
رئیس اتاق بازرگانی اهواز


در نشست مشترک هیات تجاری 25 نفره اتاق بازرگانی استان باطنه  کشورعمان و شهرداری کلانشهر اهواز،  سرکار خانم دکترعموری رئیس اتاق بازرگانی اهواز بیان کرد: کشور عمان کشوری استراتژیک است و حجم روابط  تجاری ایران و عمان سالانه در حدود یک میلیارد دلار می باشد. 

به گزارش بدر پرس، شهلا عموری در ادامه افزود: با این دیدارها روابط بین دو کشور رو به گسترش خواهد بود.

وی تصریح کرد: خوزستان با توجه به اینکه دارای پتانسیل های بالایی در حوزه کشاورزی و دام زنده است قطب مهم اقتصادی در بحث صادرات به عمان به شمار می آید. 

رئیس اتاق بازرگانی اهواز تصریح کرد: با توجI به اینکه استان خوزستان حدود 80 درصد تولید نفت و گاز ایران را به عهده دارد و با توجه به وجود تمام مزیت های طبیعی، گردشگری، اقتصادی، منابع معدنی، پتروشیمی و همچنین نیروی انسانی کارآمد در استان تمامی زمینه های سرمایه گذاری برای تجار خارجی وجود دارد و اتاق بازرگانی اهواز با توجه به اینکه از متولیان رشد و توسعه اقتصادی استان است آماده هرگونه حمایت از تجارعمانی و ارائه ی هرگونه تسهیلات لازم در امور بازرگانی بین الملل به اعضای این هیات تجاری می باشد. 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد