عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۱۲۶۱۴
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۷
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خوزستان:
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خوزستان از راه اندازی سامانه سجام (سامانه جامع اطلاعات مردمی) قوه قضاییه خبر داد.
به گزارش بدرپرس، حجت الاسلام و المسلمین عبدالحمید امانت بهبهانی گفت: این سامانه توسط معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه و در راستای استفاده از ظرفیت عظیم مردم از امر پیشگیری از وقوع جرائم و آسیب های اجتماعی و شرکت دادن آنان در ارسال اخبار مختلف و همچنین بهره مندی از طرح ها، نظرات و پیشنهادات عالمانه آنان راه اندازی شده است.
وی ادامه داد: مردم شریف و شهید پرور استان خوزستان می توانند با ورود به این سامانه و ثبت نام در آن، اخبار مربوط به این معاونت را ارسال کنند تا ضمن ثبت در بانک اطلاعاتی، نسبت به بررسی و پیگیری آن اخبار به سایر دستگاه ها، ادارات، سازمان ها، نهادها، اقدامات لازم صورت گیرد.
حجت الاسلام و المسلمین امانت بهبهانی تصریح کرد: هدف کلی در این امر، پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی در همه دستگاه ها، سازمان ها و نهادهایی است که به امر قانون موظف به همکاری با تشکیلات قضایی در راستای پیشگیری از وقوع جرم هستند.
وی افزود: یکی از مزیت های این طرح، رویکرد نوین آن در استفاده از فضای مجازی و سهولت دسترسی افراد برای ارسال اخبار و گزارش ها و پیگیری آن است.
حجت الاسلام و المسلمین امانت بهبهانی پیشگیری اظهار داشت: استان خوزستان به عنوان خاستگاه تأسیس ستادهای مردمی پیشگیری از وقوع جرم، از ظرفیت های بالقوه و بالفعل بالایی برخوردار است و از این ظرفیت ها همواره بهره مند بوده ایم که امیدواریم در این طرح جدید نیز بتوانیم از توانایی های شایسته این عزیزان بهره مند گردیم.
وی بیان داشت: به منظور انجام هماهنگی های لازم میان اعضای کلیه هسته های مردمی این ستاد، به زودی همایشی با عنوان «همایش یاران ولایت» در مرکز استان خوزستان برگزار می شود که زمان آن از طریق جراید و سامانه پیامکی اطلاع رسانی می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد