دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۲۶۶۸
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۳
ترویج قرآن و آموزه های دینی باید به تغییر رفتارهای بشر و جامعه ای که در آن زندگی می کند، کمک نماید.
همایون قنواتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،  در جمع هیات مدیره اتحادیه تشکل های موسسات قرآنی مردم نهاد، ضمن بیان مطلب فوق گفت: باید ببینیم آموزش هایی که در کانون ها و موسسات قرآنی به افراد داده می شود، چقدر ا در زندگی روزمره خود از آن استفاده می کنند.

وی افزود: باید ضمن قرائت درست و حفظ قرآن، در رفتار، کردار و عمل کردن به مفاهیم قرآنی نیز توجه داشته باشیم.

قنواتی ادامه داد: یکی از مواردی که بسیار مورد تاکید است، ترویج و آموزش رفتارهای قرآنی در زندگی است و باید ببینیم همه اقشار از قبیل: هنرمندان، دانشمندان، مدیران، پزشکان، کشاورزان، کارگران و همه و همه چگونه می توانند با استفاده از آموزه های قرآنی در کار خود، به ترویج رفتارهای قرآنی کمک کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، به اعتبار توسعه گسترش فعالیت های قرآنی استان اشاره کرد و گفت: باید بررسی کنیم چه طرح هایی و جود دارد و ما چه اهدافی داریم و با توجه به طرح های و اهداف پیش رو سند توسعه ای برای فعالیت های قرآنی تنظیم کنیم و بعد ببینیم موسسات و کانون ها چه کمکی می توانند انجام دهند؛ سپس برای هزینه اعتبار تخصیص یافته برنامه ریزی نماییم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد