دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۲۶۸۲
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۲
با صرفه اقتصادی 5 میلیارد ريالي ؛
با تلاش كارشناسان و متخصصان شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري شیر توپی( بال ولو) 1002 ايستگاه بازگرداني NGL1000 تعمير و بازسازي شد.
به گزارش بدرپرس،  این شیر مربوط به خروجی کمپرسور گازی ردیف HP-Aتاسيسات بازگرداني NGL100  است که با استفاده از تجارب کارکنان نگهداري و تعميرات این شرکت و با استفاده از امکانات موجود تعمیر شد.

 اين اقدام با توجه به حساسیت و فشار بالای کارکرد  اين شیر ها و همچنين باتوجه به اینکه این قطعه در کارگاه ها با هزینه بسیار بالا و نیروهای متخصص انجام می گیرد با تکیه بر دانش و تجربه همکاران  براي نخستين بار در شركت آغاجاري انجام گرفت كه سود و صرفه جویی اقتصادی 5 میلیارد ريالي را در بر داشت.

اين عمليات با هدف جلوگیری از افزایش هزینه های ناشی از خرابی دستگاه ها و تعمیرات آنها ، توقف های ناگهانی و نامعلوم سیستم های تولید و هزینه های گزاف تعمیرات و خرابی های زود هنگام دستگاه ها به دلیل باز و بست های مکرر انجام شد.

برشکاری، تمیزکاری، تهیه قطعات و کالا، جوشکاری، تنش زدایی، تست هیدرو استاتیک مطابق با استاندارهای جهاني از جمله اقدامات صورت گرفته در اين عمليات مهم بود .
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد