دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۲۸۵۷
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۸
رییس کمسیون کشاورزی اتاق بازرگانی اهواز:

به گزارش بدر پرس،سید سلطان حسینی امین اظهار کرد: اهمیت مجلس بعنوان نهاد ناظر و قانونگذار بر کسی پوشیده نیست. بنا به این اهمیت، تکلیف مردم در انتخاب اشخاص توانمند نیز سنگین خواهد بود.

برغم این اهمیت متاسفانه شاهد هستیم که جنس بسیاری از معیارهای حاکم بر انتخاب و گزینش کاندیداها، ماهیتا احساس گونه و غیر عمیق و تناسبی با اهمیت موضوع ندارد.

معتقد هستم که مجلس بمثابه قلب تپنده یک ملت است و هرچه این قلب قوی و سالم باشد، قطعا می تواند در انجام وظایف مختلف به جسم (کشور و مردم) کمک کند.

بنظر من یکی از پیش زمینه های کاندیداتوری پاسخ به یک سوال مرکب و نتیجه گیری از آن است. اول باید معنای خدمت و نحوه تحقق آن برای شخص نامزد انتخاباتی مشخص شود. به عبارت دیگر کاندیدا از تحقق آنچه به آن اعتقاد دارد اطمینان کافی داشته باشد، وگرنه صرف آمدن یک شخص به عرصه و لیز خوردن وی در وادی شعار و ادعاهای واهی نمی تواند زمینه ای برای عینیت بخشی و تحقق حداقل ترین نوع خدمت به مردم باشد.

در رابطه با انتخاب کنندگان یعنی مردم نیز باید گفت که انتخاب بخودی خود بعنوان عصاره بینش و تفکر یک فرد تلقی می شود و تنها با فرض اینکه هرکدام از انتخاب کنندگان برای تفکر خود ارزش و احترام قایل هستند، می توان به یک خروجی قابل اعتماد (نمایندگانی خدمتگزار) دست یافت.

امیدواریم مردم ما با درایت و بینش کافی و اجتناب از انتخاب های احساسی بتوانند صحنه ای زیبا از یک حرکت مردم سالارانه و عقلانی را به نمایش بگذارند و نمایندگانی خدمتگزار، اصیل و توانمند به خانه ملت معرفی کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد