دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۲۸۶۷
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۳
با تشدید آلودگی هوا در خوزستان نفس‌های مردم به شماره افتاده است ، اما گویا صدای خس خس نفس‌های مردم اهواز هنوز به گوش مسئولان نرسیده است و معلوم نیست سلامت مردم قربانی کدام اولویت کاری مسئولان محیط زیست و بهداشت استان شده است؟


به گزارش بدر پرس، با تشدید آلودگی هوا در خوزستان نفس‌های مردم به شماره افتاده است ، اما گویا صدای خس خس نفس‌های مردم اهواز هنوز به گوش مسئولان نرسیده است و معلوم نیست سلامت مردم قربانی کدام اولویت کاری مسئولان محیط زیست و بهداشت استان شده است؟

این سوال باقیست که چرا در چنین شرایط بحرانی و هشدار دهنده ای هیچ کدام از مسولان ذی ربط پاسخگوی تشریح وضعیت آب و هوای استان نیستند؟ دانشگاه علوم پزشکی از دادن آمار بیماران تنفسی مراجعه کننده به اورژانس ها سر باز می زند، مدیر کل سازمان هواشناسی و محیط زیست پاسخگوی خبرنگارن نیستند، ستاد بحران آمار دقیق تعداد تلفات پدیده گرد و غبار را اعلام نمی کند در شرایطی که مردم استان‌ خوزستان در شرایط بحران آلودگی هوا و گردو غبار نفس می‌کشند  متأسفانه مسئولان مربوطه هنوز بحرانی بودن اوضاع را جدی نگرفته اند و تا کنون اقدام مؤثری در این زمینه صورت نگرفته است.

این وضعیت هشدار دهنده تا کی ادامه دارد؟ آیا جان مردم خوزستان برای مسولان امر تا این اندازه بی اهمیت است؟ 

گزارش بدر پرس حاکیست علی رغم تعطیل نشدن مدارس خانواده های خوزستانی از فرستادن فرزندان خود به کلاسهای درس خودداری کردند. 


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد