دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۲۹۰۵
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۰

از دیروز بعد از ظهر باران در شهرهای مختلف خوزستان باریدن گرفته و سبب شده هوای این استان که در این روزهای در اثر هجوم امواج ریزگردها به شدت آلوده بود به حالت طبیعی برگردد.

وی افزود: نقشه‌های‌هواشناسی بیشترین حجم باران را در نقاط شمالی‌و‌شرقی استان از جمله ایذه، دزفول ودهدز نشان می‌دهد.

رئیس سازمان هواشناسی خوزستان با بیان اینکه گردوغبار موجود در جو استان تا حدودی از بارش باران جلوگیری می‌کند، گفت: پیش‌بینی می‌شود که تا فردا شب در سطح اهواز 15میلیمتر بارندگی داشته باشیم.

وی بابیان اینکه از شنبه هفته آینده یک سامانه بارشی جدید وارد خوزستان می‌شود، بیان کرد: امروز صبح در شهرهای‌دزفول، شوش و لالی شاهد بارش باران‌ بودیم و شب گذشته نیز در شهر حسینیه اندیمشک پدیده بارش باران گزارش شد.

بهادری عنوان کرد:ابزاری برای پیش‌بینی پدیده گردو غبار‌ در یک هفته زودتر در سطح خوزستان نداریم اما درصورت‌مشاهده مدل‌های هواشناسی مبنی بر ورود یا ایجاد پدیده گرد و غبار دراستان،  از24 ساعت قبل از وقوع اطلاع رسانی‌های لازم را به عمل خواهیم آورد.

وی در ادامه گفت : دمای هوای هم اینک اهواز 19 درجه سانتی گراد می باشد که این نوسان دمایی بین 16 درجه تا 30 درجه سانتیگراد در حال تغییر است.همچنین گرمترین و خنکترین ایستگاه در حال حاضر به ترتیب آبادان با 23 درجه سانتی گراد و دهدز 13 درجه سانتی گراد گزارش می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد