دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۲۹۱۱
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۴
فینال مسابقات فوتسال پیشکسوتان شهرداری های کلانشهرها به همراه مراسم اختتامیه و تقدیر از قهرمانان برگزار گردید.

به گزارش بدر پرس ، دیدار پایانی فینال و دیدار رده بندی مسابقات فوتسال پیشکسوتان شهرداری های کلانشهرها به همراه مراسم اختتامیه در اهواز برگزارشد. در مسابقه رده بندی تیم اصفهان 9 بر2مشهد را مغلوب خود ساخت و مسابقه میان تیم اهوازی و تهران 1 برصفر به نفع اهواز به پایان رسید و به این ترتیب مقام اول مسابقات به تیم اهواز ، مقام دوم به تیم تهران و مقام سوم به تیم اصفهان تعلق گرفت.
گفتنی است ، در پایان مسابقات مراسم اختتامیه ای با حضور معاون اموراجتماعی و فرهنگی شهرداری اهواز ، برخی از اعضاء محترم شورای اسلامی شهر و مسئولین ورزش اداره ورزش و جوانان و بازیکنان تیم های مختلف مراسم اختتامیه ای برگزار گردید و در خصوص اهمیت ورزش در حفظ سلامت جسمی و روحی و همچنین ورزش کارکنان سخنانی بیان گردید.
همچنین در این مراسم پیش از تقدیر از تیم های برتر از حسن زاده بازیکن اسبق تیم استقلال تهران و تیم ملی تقدیر به عمل آمد.
در این مراسم به تیم های اول ، دوم و سوم کاپ قهرمانی ، لوح تقدیر و جوایز نقدی اهداء گردید. همچنین تیم کرمانشاه به عنوان تیم اخلاق در این مسابقات معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت و به کليه تیم های شرکت کننده در مسابقات لوح تقدیر و تندیس شرکت در مسابقات اهداء گردید. 
شایان ذکر است، این مسابقات در رده سنی 40 الی 55 سال به میزبانی شهرداری اهواز با حضور تیمهایی از شهرداری های کلانشهرهای کشور از 23 الی 27 بهمن ماه برگزار شد.
 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد