دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۲۹۳
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۰
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از رانت ۷۰۰۰ میلیاردی در دولت دهم پرده برداشت/ این بار پای بانک مرکزی و صرافی ها در میان است
ریس کمیسیون اقتصادی مجلس از پرونده رانت بزرگ سه صرافی با همکاری بانک مرکزی پرده برداشت و گفت :‌ این صرافان در سال نود با همکاری بانک مرکزی توانسته اند به سود هفت هزار میلیارد تومانی برسند .
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از رانت ۷۰۰۰ میلیاردی در دولت دهم پرده برداشت/ این بار پای بانک مرکزی و صرافی ها در میان است
به گزارش گروه اقتصاد رویکرد، ارسلان فتحی پور، از پرونده رانت بزرگ سه صرافی با همکاری بانک مرکزی پرده برداشت و گفت :‌ این صرافان در سال نود توانسته اند با همکاری بانک مرکزی به سود کلان هفت هزار میلیارد تومانی برسند .

وی با بیان اینکه ابعاد این رانت از پرونده ۳ هزار میلیارد تومانی گسترده تر است ،‌ گفت :‌ این ماجرا در دولت دهم اتفاق افتاده است ؛ کمیسیون اقتصادی پرونده آن را پی گیری می کند و اسامی متخلفان طبق ماده ۲۳۶ به قوه قضاییه ارجاع خواهد شد .


فتحی پور همچنین تاکید کرد : کمیسیون اقتصادی مجلس به زودی جزییات و نحوه دسترسی به این رانت را منتشر خواهد کرد تا با خاطیان این پرونده برخورد قانونی شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد