دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۲۹۵۷
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۴
مدیرکل هواشناسی خوزستان:
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: آسمان خوزستان از شنبه میزبان یک سامانه بارشی است و انتظار می رود اغلب شهرها شاهد بارش باران باشند.
به گزارش بدر پرس کوروش بهادری اظهار کرد: بر اساس پیش بینی هایی که از قبل انجام شد، خوشبختانه همه نقاط استان شاهد بارش باران بوده و با وجود اینکه بارش مناسبی در برخی از نقاط نبود ولی باعث بهتر شدن آب و هوا هم شد.

وی افزود: بیشترین بارش را در حسینیه اندیمشک با حدود ۱۳ میلیمتر و کمترین در اهواز حدود دو میلی متر داشتیم. البته بارش ها به صورت رگباری بوده و مثلا در همه نقاط شهر اهواز به مقدار اعلامی نیست ولی چون دستگاه سنجس در فرودگاه است این میزان را ثبت کرده ایم.

مدیرکل هواشناسی خوزستان تصریح کرد: این وضعیت ناپایداری امشب هم در برخی نقاط استان به ویژه شمالی و شرقی ادامه خواهد داشت. مجددا انتظار ورود یک سامانه بارشی به استان از روز شنبه را داریم که در ارتباط با آن روزهای آتی اطلاع رسانی لازم را انجام خواهیم داد.

بهادری عنوان کرد:گرمترین نقطه استان در حال حاضر شهر آغاجاری با 22 درجه سانتیگراد و سردترین نقطه استان حسینه با 1 درجه سانتیگراد بوده است.

وی بیان کرد: تغییرات دمایی اهواز نیز از امروز حداکثر بین 13 و 24 درجه سانتیگراد در نوسان خواهد بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد