دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۳۰۰۳
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۶
حقق رفاه اجتماعی، توسعه همه جانبه و متوازن اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و معنوی و بهره مندی يكايك افراد جامعه از فرصت های عادلانه برای رشد و تعالی در همه ابعاد از طریق مشارکت اجتماعی، شكل گيري و برپایي همه نهادهای مسئول براساس خواست و اراده این سرمایه جمعی میسر است و در اين ميان منتخبین مردم حاملان سرمایه اقبال، اعتماد و باور رای دهندگان می باشند.

دكتر اسماعيل ايدني رئيس شوراي عالي نظام پزشكي كشور و رئيس دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور اهواز با صدور پيامي از جامعه پزشكي، دانشگاهي و آحاد ملت شريف و بزرگ ايران جهت مشاركت حداكثري در انتخابات مجلس خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي دعوت به حضور نمود.
به گزارش بدر پرس، متن پیامی به شرح ذیل همه آحاد مردم را برای حضور پرشور در انتخابات  مجلس خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي دعوت به حضور نمود.

بسم الله الرحمن الرحیم


یکی از دستاوردهای ارزشمند برخاسته از ثمره خون شهیدان والامقام انقلاب اسلامی و میراث ماندگار امام خمینی (ره)، مشارکت مستقیم و یا با واسطه همه آحاد ملت در تعیین و تبیین حدود و گستره فعالیت های ارکان مرتبط با اداره جامعه می باشد. تبلور و نمود این حق، رجوع به آراء ملت برای تشکیل نهادهای زير مجموعه ارکان مختلف حکومت و حضور اثر بخش مردمی است که برای دستیابی به این حق، شهیدان بسیار داده اند و اين راهی است که سرنوشت جمعی همگان را در حال و آینده روشن و شکوفا می سازد.
 

به گواه تاريخ، سرمایه عظیم اجتماعی ناشی از امید و اراده جمعی در بزنگاههای حساس، چالش های فراواني را در مسیر توسعه، پیشرفت، استقلال و سربلندی کشور برطرف نمود و رافع خطرات بسیاری در تاریخ انقلاب شكوهمند اسلامي ايران بود.
 

امروز نیز که همه با نگاه به آینده در جهت ارتقاء، تعالی و رسیدن به جامعه آرمانی 1404 تلاش می کنیم، ضروری است که امیدوارانه با مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو تحقق اراده خویش را نظاره گر باشیم.
 

به قطع يقين صیانت و حفظ دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی، جبران و حل مشکلات و معضلات پیش رو و پیشبرد همه جانبه امور، تنها از مسیر همدلی، هم زبانی، وحدت و اجتناب از رویارویی های چند قطبی عبور می کند و استقلال سیاسی، اعتبار و تاثیرگذاری عزتمندانه در صحنه هاي بین المللی، سیاست ورزی عقلانی، زیستن در سایه قانون و عدالت، تحقق رفاه اجتماعی، توسعه همه جانبه و متوازن اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و معنوی و بهره مندی يكايك افراد جامعه از فرصت های عادلانه برای رشد و تعالی در همه ابعاد از طریق مشارکت اجتماعی، شكل گيري و برپایي همه نهادهای مسئول براساس خواست و اراده این سرمایه جمعی میسر است و در اين ميان منتخبین مردم حاملان سرمایه اقبال، اعتماد و باور رای دهندگان می باشند.
 

بدون ترديد حل مشکلات و معضلات در زمینه های رشد متوازن، پایدار و با ثبات اقتصادی، اشتغال، رفاه اجتماعی، مشکلات زیست محیطی، آسیب های اجتماعی و دسترسی همگانی به خدمات سلامت در پرتو تجمیع و بسیج این سرمایه های اجتماعی مبتنی بر اعتماد و همدلی رخ می دهد و تنها از این طریق است که پاسخگویی به مطالبات اجتماعی، شکوفایی فرهنگی، علمی، آموزشی و پژوهشی و ایجاد فرصت های عادلانه برای رشد استعدادهای همه اقشار جامعه و نظارت کارا و اثربخش بر نهادهای اجرایی میسر می شود و اين در حاليست كه نمود عینی این سرمایه جمعی در انتخاب نمایندگانی شكل مي گيرد که با رای حداکثری به نهادهای قانونگذاری و نظارتی راه می یابند.

 

در پايان، اینجانب بنابر وظیفه و مسئولیت خطیر اجتماعی خود در آستانه دو انتخابات مهم مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، همکاران ارجمند جامعه پزشکی و دانشگاهیان معزز و گرامي و همه آحاد ملت شریف ایران را به شرکت گسترده در انتخابات روز جمعه هفتم اسفندماه ١٣٩٤ دعوت می نمایم .

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد