دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۱۳۱۰۸
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۷
نتایج دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در برخی حوزه های انتخابیه اعلام شد.
نتایج انتخابات به تفکیک استان ها و شهرستان ها که قطعی شده به شرح ذیل است. همچنین گرایش نامزدهای پیروز یا راه یافته به دور دوم انتخابات بر اساس لیست های ارائه شده از سوی جریان‌های سیاسی مختلف کشور به تفکیک مشخص شده است.

آذربایجان شرقی

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

ورزقان

علیزاده

اصولگرا

1

 

ملکان

سلمان خدادادی

مستقل

1

 

هشترود و چاراویماق

سید حمزه امینی

مستقل

1

 

تبریز، اسکو و آذرشهر

مسعود پزشکیان(1)

علیرضا بیگی(2)

محمد حسین فرهنگی

عالی‌رضا منادی

اسماعیل سعیدی

زهرا ساعی

علی الموسوی

محمدرضا میرتاج الدینی

شهاب الدین بی مقدار

عباس عباس زاده

 

اصلاح‌طلب

اصولگرا

اصولگرا

صدای ملت

اصولگرا

اصلاح طلب

اصلاح طلب

اصولگرا

اصلاح طلب

اصلاح طلب 
 

6

 




*

*

*

*

*

*

*

*
 
 

سراب و مهربان

یوسف داوودی


مجید نصیر پور

مستقل

 

اصلاح‌طلب

1

*

بناب

اعزازی

اصولگرا

1

 

بستان‌آباد

محمد وحدتی

مستقل

1

 

مرند و جلفا

محمد حسن‌نژاد


کریم شافعی

مستقل

 

اصلاح‌طلب

1

 


*

مراغه و عجب شیر

مهدی دواتگری

محمدعلی حسین‌زاده

صدای‌ملت

مستقل

1

 


*

میانه

یعقوب شیویاری

فرمند
اصولگرا

مستقل

2

 

کلیبر و هوراند

قلی‌الله قلیزاده

اصولگرا

1

 

اهر و هریس

بیت‌الله عبدالهی


مهدی حسینیان

اصلاح‌طلب

 

اصولگرا

1

 

*

شبستر

علی لو

آقاپور
اصولگرا

مستقل

1

 

*

 

آذربایجان غربی

 

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش 

تعدادکرسی

دور دوم

بوکان

محمدقسیم‌عثمانیاصلاح‌طلب

1

 

مهاباد

جلال محمود زادهمستقل

1

 

خوی

تقی کبیریاصولگرا

1

 

ماکو و چالداران

عین الله شریف پور

محرم اکبرزاده
اصلاح‌طلب

مستقل

1

 

*

نقده و اشنویه

عبدالکریم‌حسین‌زادهاصلاح‌طلب

1

 

میاندوآب، تکاب و شاهین دژ

میرزایی

مهدی عیسی زاده

جهانبخش محبی نیا

همایون هاشمی
مستقل

مستقل

مستقل
مستقل

2

 



*

سردشت و پیرانشهر

رسول خضریمستقل

1

 

ارومیه

نادر قاضی پور(1)

روح الله حضرت پور

سید هادی بهادری

حاکم ممکان

مجید دودکانلو میلان
 
اصولگرا

مستقل

اصلاح‌طلب

مستقل

اصلاح‌طلب

3

 


*

*

*

*

 

اردبیل

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دور‌دوم

پارس آباد و بیله سوار

ایرج بیگدلو

مستقل

مستقل

1

 

*

شکور پورحسین

*

خلخال و کوثر

بشیر خالقی

مستقل

1

 

مشکین شهر

ولی ملکی

مستقل

1

 

 


 

گرمی

میرحمایت میرزاده

اصلاح‌طلب

1

 

اردبیل، نمین، سرعین و نیر

رضا کریمی

صدیف بدری

اصلاح‌طلب

مستقل

3

 

 

 

ایلام

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دور‌دوم

دهلران، آبدانان و دره‌شهر

شادمهرکاظم‌زاده

علی‌محمداحمدی
مستقل

صدای‌ملت

1

 

*

ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران

جلال میرزایی

لطیف صادقی

سلام امینی

سارا فلاحی
اصلاح‌طلب

مستقل

مستقل

مستقل

2

 




*

 

اصفهان

 

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دور ‌دوم

کاشان، آران و بیدگل

سید جواد ساداتی نژاد

اصولگرا

1

 

اصفهان

حمیدرضا فولادگر(1)

ناهید تاج الدین(2)

مینو خالقی

حیدرعلی عابدی

احمد سالک 

مجید نادر الاصلی

علیرضا آجودانی
اصولگرا

اصلاح‎طلب

اصلاح‌طلب

اصلاح‌طلب

اصولگرا

اصولگرا

اصلاح‌طلب

5

 




*

*

*

*

*

*

خوانسار و گلپایگان

علی بختیار

اصلاح‌طلب

1

 

قمصر و نطنز

مرتضی صفاری

مستقل

1

 

شاهین شهر، برخوار و میمه

حسینعلی‌حاجی‌دلیگانی

اصولگرا

1

 

نجف‌آباد، تیران و کرون

ابوالفضل ابوترابی

اصولگرا

1

 

نائین، خور و بیایانک

عباسعلی پوربافرانی

مستقل

1

 

اردستان

سید صادق طباطبائی‌نژاد

اصولگرا

1

 

شهرضا

محمدرضا آقائی

سمیه محمودی
اصولگرا

مستقل

1

 

*

فلاورجان

سید ناصر موسوی لارگانی

اصولگرا

1

 

مبارکه

زهرا سعیدیمستقل

1

 

چادگان، فریدون‌شهر و فریدن

اکبر ترکی

اصولگرا

1

 

لنجان

محسن کوهکن

اصولگرا

1

 

سمیرم

سلیمی

جعفری
مستقل

اصولگرا

1

 

*

خمینی‌شهر

سیدمحمدجوادابطحیاصولگرا

1

 

 

البرز

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دوم

ساوجبلاغ

محمود بهمنیمستقل

1

 

کرج

عزیر اکبریان

محمدجواد کولیوند
مستقل

مستقل

2

 

بوشهر

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

دشتستان

محمد باقر سعادت

اصلاح‌طلب

1

 

کنگان، دیر و جم

سکینه الماسی

مستقل

1

 

دشتی و تنگستان

سید کمال شهریاریاصولگرا

1

 

بوشهر، گناوه و دیلم

عبدالحمید خدری

اصلاح طلب

1

 

تهران

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دور‌دوم

دماوند و فیروزکوه

احمدرسولی‌نژادمستقل

1

 

ورامین و پیشوا

نقوی حسینیاصولگرا

1

 

رباط کریم

  

1

 

شهریار

حسن گروسی

محمد محمودی
مستقل

اصلاح‌طلب

1

 

*

پاکدشت

محمد قمی

اصلاح‌طلب

1

 

تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

  

30

 

چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

شهرکرد

سامان اردشیر نوریاناصلاح‌طلب

1

 

اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

علی کاظمی

قدرت الله حمزه
اصلاح‌طلب

اصولگرا

1

 

*

بروجن

خدیجه ربیعی فرادنبه

علی نادری فرد
مستقل

مستقل

1

 

*

لردگان

محمدخالدی‌سردشتی

مستقل

1

 

    

 

خراسان جنوبی

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

بیرجند و درمیان

سید محمد باقر‌ عبادی

اصولگرا

1

 

قائنات

فرهاد فلاحتی

اصولگرا

1

 

نهبندان و سربیشه

نظر افضلی

اصولگرا

1

 

فردوس، طبس، سرایان و بشرویه

محمدرضا امیرحسن خانی

مستقل

1

 

خراسان رضوی

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

چناران و طرقبه

محمد دهقان

اصولگرا

1

 

مشهد و کلات

  

5

 

گناباد

حمید بنایی

مستقل

1

 

تربت حیدریه

سعید باستانی

مستقل

 

اصولگرا

1

 

*

ابوالقاسم‌خسروری


*

درگز

عبدالله حاتمیاناصلاح‌طلب

1

 

کاشمر، بردسکن و خلیل آباد

بهروز بنیادی

اصلاح‌طلب

1

 

نیشابور

حمید گرمابی

هاجر چنارانی
اصلاح‌طلب

مستقل

2

 

خواف و رشتخوار

محمود نگهبان سلامی

اصلاح‌طلب

1

 

فریمان و سرخس

احسان قاضی‌زاده

اصولگرا

1

 

سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب

مقصودی

سبحانی فر
مستقل

اصلاح‌طلب

2

 

قوچان و فاروج

هادی شوشتری

صدای‌ملت

1

 

تربت جام و تایباد

رحیمیمستقل

1

 

خراسان شمالی

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

بجنورد

علی اکبری

اصلاح‌طلب

2

 

علی‌ قربانی

اطلاح‌طلب 

شیروان

عبدالرضا عزیزی

مستقل

1

 

اسفراین

هادی قوامی

اصولگرا

1

 

خوزستان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

اهواز

يوسفي، موسوي، كاظم نسب، جويجري، حسيني، ساري3 اصلاح طلب و 3 اصولگرا

3

 

*

ماهشهر، امیدیه و هندیجان

حبیب آقاجری

اصولگرا

1

 

شوش

سیدراضی نوریاصولگرا

1

 

اندیمشک

فریدون حسنوند

اصولگرا

1

 

شوشتر

سهراب گیلانی

مستقل

1

 

مسجد سلیمان

عسگر ظاهری

علیرضا زرناصری
مستقل

اصولگرا

1

 

*

دزفول

عباس پاپی ‌زاده

مستقل

1

 

رامهرمز

اقبال محمدیانمستقل

1

 

خرمشهر

عبدالله سامری

مستقل

1

 

شادگان

مجید ناصری نژاد

اصولگرا

1

 

دشت‌آزادگان

قاسم ساعدیاصولگرا

1

 

آبادان

عامر کعبی(1)

جلیل مختار(2)

غلامرضا شرفی

محمد مولوی
مستقل

مستقل 

اصولگرا

مستقل

3

 




*

*

ایذه و باغملک

طباطبائی

خادمی
اصولگرا

مستقل

1

 

*

بهبهان

ضرغامی و ...اصلاح‌طلب

1

 

    *

زنجان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

زنجان و طارم

فریدون احمدی

سیدافضل موسوی

علی وقفچی

کریم خانمحمدی
مستقل

اصلاح‌طلب

مستقل
اصلاح‌طلب

2

 




*

ابهر و خرمدره

محمدرضاخان‌محمدی

محمد عزیزی
اصولگرا

مستقل

1

 

*

خدابنده

احمد بیگدلی

البرز حسینی
مستقل

مستقل

1

 

*

ماهنشان، انگوران و ایجرود

مرتضی خاتمیمستقل

1

 

 

سمنان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

سمنان و مهدیشهر

احمد همتیاصلاح‌طلب

1

 

شاهرود

سیدحسن حسینی شاهرودی

اصولگرا

1

 

دامغان

ابوالفضل حسن بیگی

مستقل

1

 

گرمسار و آرادان

غلامرضا کاتب

مستقل

1

 

 

سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

زاهدان

علیم یارمحمدی

اصلاح‌طلب

2

 

حسینعلی‌شهریاریاصولگرا 

خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین

علی کرد

مستقل

1

 

سراوان

محمدباسط درازهی

مستقل

1

 

زابل

حبیب‌الله دهمرده

احمد علی کیخا

مستقل

اصلاح‌طلب

2

 

چابهار، نیکشهر و کنارک

عبدالغفور ایران‌نژاد

مستقل

1

 

ایرانشهر و سرباز

عبدالناصردرخشان

اصلاح‌طلب

1

 

 

 

فارس

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

نیریز و استهبان

فرهاد طهماسبی

اصغر مسعودی
اصولگرا

مستقل

1

 

*

شیراز

بهرام پارسایی (1)

فرج الله رجبی (2)

مسعود رضایی

علی اکبری

جعفر قادری

احمدرضا دستغیب
اصلاح‌طلب

اصلاح‌طلب

اصلاح‌طلب

اصلاح‌طلب

اصولگرا

اصولگرا

4

 




*

*

*

*

لامرد و مهر

محسن علویاصلاح‌طلب

1

 

داراب و زرین دشت

محمدجوادعسگری

رضا انصاری
اصولگرا

اصلاح‌طلب

1

 

*

خرامه، سروستان و کوار

داریوش‌اسماعیلیاصولگرا

1

 

پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت

  

1

 

آباده، بوانات و خرم‌بید

زارعمستقل

1

 

لارستان، خنج و گراش

جمشید جعفرپوراصولگرا

1

 

جهرم

  

1

 

اقلید

سیدحسین‌افضلیمستقل

1

 

سپیدان

  

1

 

رستم و ممسنی

  

1

 

کازرون

رضازادهمستقل

1

 

فسا

جمالی نوبندگانیمستقل

1

 

فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند

کوروش کرم پوراصلاح‌طلب

1

 

 

قزوین

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

قزوین و آبیک

سيده حميده زرآبادي

داوود محمدی
اصلاح‌طلب

مستقل

2

 

تاکستان

بهمن طاهرخانی

اصلاح‌طلب

1

 

بوئین‌زهرا

روح الله بابایی

اصلاح‌طلب

1

 

 

 

قم

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور اول

تعداد کرسی

دور دوم

قم

احمد امیرآبادی

علی لاریجانی

مجتبی ذولنوری

اصولگرا

مستقل

اصولگرا

3

 

     
      

 

کردستان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

 

تعدادکرسی

دوردوم

بیجار

حمدالله کریمیاصلاح‌طلب 

1

 

مریوان و سروآباد

منصور مرادی

امید کریمیان
مستقل

مستقل
 

1

 

*

سقز و بانه

محسن بیگلریمستقل 

1

 

قروه و دهگلان

علی محمد مرادیمستقل 

1

 

سنندج، دیوان دره و کامیاران

   

2

 

 

کرمان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

کرمان و راور

محمدرضا‌پورابراهیمی

محمدمهدی زاهدی
اصولگرا

اصولگرا

2

 

بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

علی نیکزادمستقل

1

 

کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج

احمد حمزهاصلاح‌طلب

1

 

جیرفت و عنبرآباد

یحیی کمال پورمستقل

1

 

بافت، رابر، ارزوئیه

علی برز بختیاریاصلاح‌طلب

1

 

سیرجان و بردسیر

شهباز حسن پور بیگلریمستقل

1

 

شهربابک

علی اسدی

اصلاح‌طلب

1

 

رفسنجان و انار

احمد محمدی انارکیاصلاح‌طلب

1

 

زرند و کوهبنان

حسین امیری‌خامکانی

اصلاح‌طلب

1

 

 

کرمانشاه

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

اسلام‌آباد غرب

حشمت‌الله‌فلاحت‌پیشه

مستقل

1

 

کنگاور و بیستون

حسن سلیمانی

اصولگرا

1

 

سنقر و کلیایی

سیدجواد حسینی کیا

اصولگرا

1

 

قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب

فرهاد تجری

مستقل

1

 

پاوه

شهاب نادری

اصولگرا

1

 

کرمانشاه

عبدالرضا مصری

 

سیدقاسم جاسمی
اصولگرا



اصولگرا


3



اصولگرا

اصلاح طلب

 

محمد کرمی راد

سعید حیدری طیب

*

*

 

 

کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

بویراحمد و دنا

غلام محمد زارعیمستقل

1

 

کهگیلویه و بهمئی

عدل هاشمی‌پور

مستقل

1

 

گچساران

غلامرضا تاجگردوناصلاح‌طلب

1

 

 

 

گلستان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

علی‌آباد کتول

اسدالله‌ قراخانیمستقل

1

 

گنبد کاووس

قرجه‌طیار

اصلاح‌طلب

1

 

رامیان و آزادشهر

ابراهیمیمستقل

1

 

کردکوی، بندرترکمن و بندرگز

رامین نورقلی‌پور

رحمت الله‌جلالی
اصلاح‌طلب

اصولگرا

1

 

مینودشت و کلاله

سیدنجیب‌حسینی

شهرام‌کوسه‌‌غراوی
صدای‌ملت


مستقل

1

 

گرگان و آق‌قلا

عبدالغفور امان‌زاده

نورمحمد تربتی نژاد

نبی هزار جریبی

علی طاهری
مستقل

اصلاح‌طلب

صدای‌ملت

اصولگرا

2

 


*

*

*

 

گیلان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

آستارا

ولی داداشی

مستقل

1

 

فومن

محمدمهدی‌افتخاریاصلاح‌طلب

1

 

لنگرود

مهرداد لاهوتیاصلاح‌طلب

1

 

تالش، رضوانشهر و ماسال

محمود شکریاصولگرا

1

 

لاهیجان و سیاهکل

ذبیح‌الله نیک‌فراصولگرا

1

 

صومعه‌سرا

سیدکاظم دلخوشصدای‌ملت

1

 

انزلی

حسن خسته‌ونداصولگرا

1

 

رودسر و املش

اسدالله عباسی

اصولگرا

1

 

آستانه اشرفیه

محمدحسین قربانیاصلاح‌طلب

1

 

رودبار

صمد مرعشیمستقل

1

 

رشت

غلامعلی جعفرزاده

جبارکوچکی‌نژاد

سیدعلی آقازاده

ولی الله عظمتی

صادق حسنی
اصلاح‌طلب

مستقل

مستقل

مستقل

اصلاح‌طلب

3

 


*

*

*


*

 

لرستان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

خرم‌آباد

محمد بیرانوند

محمدرضا ملک‌شاهی‌راد

مرتضی محمودوند

اعظم محمد نیا
اصلاح‌طلب

مستقل

مستقل

مستقل

2

 



*

سلسله و دلفان

علی رستمیانمستقل

1

 

کوهدشت

الله یار ملکشاهیمستقل

1

 

الیگودرز

محمد خدا بخشیمستقل 

1

 

درود و ازنا

حسین گودرزی

مجید کیان پور
اصولگرا

مستقل
 

1

 

*

پلدختر

سید حمیدرضا کاظمیاصولگرا 

1

 

بروجرد

علاءالدین بروجردی

هادی مقدسی

عباس گودرزی

فاطمه مقصودی
اصولگرا

مستقل

مستقل

مستقل
 

2

 



*

 

مازندران

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

 

گرایش

تعدادکرسی

دور دوم

بابل

علی‌نجفی‌خوشرودی اصلاح‌طلب

2

 

ساری

علی‌اصغریوسف‌نژاد

محمد دامادی
 اصلاح‌طلب

اصلاح‌طلب

2

 

نوشهر و چالوس

احمدی لاشکی صدای‌ملت

1

 

نکا، بهشهر و گلوگاه

محمد علی شاعری مستقل

1

 

آمل و لاهیجان

عزت‌الله یوسفیان ملا مستقل

1

 

بابلسر و فریدونکنار

ولی الله نانوا کناری اصولگرا

1

 

نور و محمود‌آباد

صفرعلی اسماعیلی مستقل

1

 

قائمشهر، سوادکوه و جویبار

عبدالله رضیانی

سید کمال علیپور

 سید علی ادیانی‌راد
 اصلاح‌طلب

اصولگرا

اصولگرا

2

 


*

رامسر، تنکابن، عباس‌آباد

شمس‌الله‌شریعت‌نژاد اصلاح‌طلب

1

 

 

مرکزی

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

اراک، کمیجان و خنداب

علی اکبر کریمی(1)

حسن آصفری

مهدی مقدسی
اصولگرا

اصولگرا

اصلاح‌طلب

2

 


*

*

شازند

صاحب علی غفاری

علی ابراهیمی
مستقل

اصلاح‌طلب

1

 

*

دلیجان و محلات

علیرضا سلیمیاصولگرا

1

 

ساوه و زرندیه

شهلا میرگلو بیات

محمدرضا منصوری
اصولگرا

مستقل

1

 

*

خمین

محمدابراهیم‌رضاییمستقل

1

 

تفرش، آشتیان و فراهان

محمد حسینیمستقل

1

 

 

هرمزگان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

میناب، جاسک و سیریک

مصطفی‌ذولقدراصلاح‌طلب

1

 

بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی

هاشمی‌تختی‌پور

احمد مرادی

محمد آشوری
اصولگرا

مستقل

اصولگرا

3

 

بندرلنگه، بستک، پارسیان

خالد زمزم نژاد

احمد جباری
اصلاح‌طلب

اصولگرا

1

 

*

همدان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

رزن

حسن لطفی

اصلاح‌طلب

 

اصولگرا

1

 

*

عطاالله سلطانی صبور

*

اسدآباد

اکبر رنجبرزاده

اصولگرا

1

 

نهاوند

حسن بهرام‌نیا

اصولگرا

1

 

بهار و کبودرآهنگ

محمد علی پورمختار

اصولگرا

1

 

تویسرکان

محمدمهدی مفتح

اصلاح‌طلب

1

 

ملایر

محمد کاظمی (راه یافته)

احد آزادی خواه (دور دوم)

علیرضا امامی (دور دوم)

اصلاح طلب

اصولگرا

اصلاح طلب

2

 

همدان

حاجی بابایی

امیر خجسته
اصولگرا
 
مستقل

2

 

یزد

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

یزد و صدوق

سیدابوالفضل‌موسوی

اصلاح‌طلب

1

 

اردکان

محمدرضا تابش

اصلاح‌طلب

1

 

مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم

  

1

 

تفت و میبد

کمال دهقانی

اصلاح‌طلب

1

 

اقلیت‌های مذهبی

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

زرتشتیان

اسفندیار اختیاریمستقل

1

 

کلیمیان‌

مره‌صدق

مستقل

1

 

ارامنه شمال

کارن خانلری

مستقل

1

 

آشوری

یوناتن بت‌کلیا

مستقل

1

 

ارامنه جنوب

ژرژیک آبرامیانمستقل

1

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد