دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۱۳۱۲۵
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۸
برای چهارمین سال متوالی در همایش ملی حمایت از مصرف کننده :
شرکت فولاد خوزستان با دریافت تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف‌ کننده برای چهارمین سال متوالی در ردۀ پیشتازان توجه به مشتری قرار گرفت.

به گزارش بدرپرس به نقل از روابط عمومی ، مهندس محمدرضا مدرس خیابانی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان روز یکشنبه نهم اسفندماه در پانزدهمین آیین روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در تهران، تندیس طلایی سازمان حمایت را به نمایندگی از تمامی کارکنان تلاشگر این شرکت دریافت کرد.
این گزارش حاکیست شرکت فولاد خوزستان تاکنون با دریافت 9 گواهینامه و 6 تندیس طی دهه گذشته بیشترین افتخارات را در زمینه توجه به مشتری در حوزۀ صنایع معدنی به خود اختصاص داده است.بر پایه این گزارش در پانزدهمین دوره این همایش که در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمعی از معاونین و مسئولان این وزارتخانه و مدیران شرکتها و صنایع عمده کشور برگزار شد، از بین بیش از 600 بنگاه متقاضی 108 شرکت حائز شرایط دریافت گواهینامه و تندیس ارزیابی شدند که از این میان 27 تندیس طلایی به شرکتهای پیشرو تعلق گرفت.
امسال نیز شرکت فولاد خوزستان در همایش روز ملی حمایت از مصرف کنندگان در بین بنگاه‌های طراز نخست در بخش مشتری مداری معرفی و تندیس طلایی این دوره را از آن خود کرد.


این شرکت تاکنون موفق به دریافت شش دوره تندیس شده که در سالهای نخست تندیس نقره ای و برنزی را کسب کرده و پس از آن با تلاش مستمری که از سوی کارکنان صورت گرفت ،طی چهار سال گذشته با دریافت تندیس طلایی در بین بنگاه های صنایع معدنی کاملا پیشتاز بوده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد